22.01.2020 06:03   |  Nabídka / Prodám   |  Pozemky
Obec
Ondřejov
Ulice
Povaha inzerátu
prodej
Druh pozemku
stavební - komerční
Plocha pozemku
0.2 ha (2022 m²
Cena: 2 200 Kč

Popis: Máte svou představu o vysněném domě se zahradou v krásném klidném prostředí, ale nedaleko epicentra dění, a hledáte ideální pozemek? Sníte o bydlení v opravdu pohádkovém kraji? Pak je tady pro vás dvojparcelový pozemek v nádherné vesnici Ondřejov.
Skvěle situovaný rovinatý pozemek lze pořídit v celku, nebo jej rozdělit na dvě stejné parcely, každou s výměrou 1011 m2. Pozemek je připojen k elektřině, vodě a kanalizaci a je ihned připraven k realizaci vašich snů.
Bývalý městys Ondřejov se nachází asi 35 kilometrů od Prahy a 15 kilometrů od Říčan. Jeho obydlí jsou rozseta po mírných kopcích. Vše hned na první pohled nápadně připomíná rozpohybovány Ladovy obrazy. Ano, Ondřejov je součástí mikroregionu s názvem Ladův kraj. V tomto malebném prostředí se nachází také známá Ondřejovská hvězdárna, která je součástí nádherného Areálu observatoře Astronomického ústavu.
V Ondřejově naleznete veškerou občanskou vybavenost – od obchodu, pošty, lékárny, školy až po pizzerii. Z Ondřejova se bez přestupu za 35 minut dostanete do Říčan a za necelou hodinku do Prahy na metro Háje.
Padl vám tento nádherný kus země do oka? Přesně si umíte představit, kde co bude stát, kde bude zahrada a jak si zařídíte svůj dvůr? Pak neváhejte, zavolejte a zeptejte se na pozemek či konkrétní parcelu. Telefon +420 774 862211


Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N83881.
-----------------------------
Číslo zakázky: N83881
-----------------------------
Lokalita: Ondřejov

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt


NEXT REALITY GROUP a.s.
Odkaz: https://www.hyperreality.cz…

Váš makléř

Michal Kerhat
Telefon: +420 725173088

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
firemní inzerce
Číslo inzerátu:
15350812
Počet zhlédnutí:
106x
Zhlédnutí detailu:
29x