Kategorie
Home Nemovitosti, reality Komerční reality Prodej unikátní komerční nemovitosti v Dobříši
Je nám líto, ale tenhle inzerát již není aktuální.

Prodej unikátní komerční nemovitosti v Dobříši

Dobříš
15. 1. 2021 - 08:15
49 500 000 Kč

Popis

Nabízíme na prodej unikátní komerční nemovitost v Dobříši. Jedná se o areál hradu Vargač, který se skládá ze dvou budov a přilehlého pozemku. Areál hradu navazuje přímo na Anglický park zámku Dobříš a ze své vyvýšené polohy poskytuje nádherný výhled na zámek a zámecký park. Tato nemovitost je výjimečná nejen svojí skvělou polohou, ale i historickou hodnotou tohoto místa.

Hlavní budova areálu disponující plochou 1600 m2 je určena k celkové rekonstrukci a přestavbě na bytově- komerční prostory. Stavebně je budova v dobrém stavu. Z původní sýpky jsou zachované pouze obvodové zdi a vnitřní část tvoří samonosná železobetonová konstrukce. Je zde obecní vodovod a odpad, od plynárenské společnosti máme kladné vyjádření k zajištění dodávek plynu. Je zpracována projektová studie k vybudování bytových a komerčních prostor. V současné době máme k dispozici souhlasné stanovisko zastupitelstva města Dobříše, pro změnu v územním plánu na bytově - komerční využití objektu, ke které by mělo dojít začátkem roku 2021. Pro svoji opravdu mimořádnou polohu a dostatečnou vnitřní dispozici se nabízí řada možností, jak tuto budovu využít.


Další budova v areálu je krásný zrekonstruovaný třípodlažní rodinný dům.V přízemí domu se nachází vstupní hala, kuchyně, koupelna a obývací pokoj s jídelním stolem a krbovými kamny. Točitým schodištěm se dostaneme do prvního patra, kde je ložnice, dětský pokoj a pokoj pro hosty. Podkroví domu je jedna velká místnost s dostatkem úložného prostoru a s další koupelnou. Dům má také sklep tesaný do skály. Vytápění je zajištěno elektrickým kotlem a krbovými kamny, která jsou napojena na okruh ústředniho topení. Kombinací tohoto systému topení je v domě stále příjemné teplo. V domě jsou dřevěné podlahy, ve dvou místnostech v prvním patře dokonce zachovalé původní zámecké parkety. Měsíční náklady na provoz tohoto domu jsou přibližně deset tisíc korun.

Tuto nemovitost doporučujeme jako skvělou investici z několika důvodů. Jedná se opravdu o nádherné a jedinečné místo a stavbu, která pro svoji nadčasovost nikdy neztratí svojí hodnotu. Dostatečně velká dispozice této budovy dává možnost využít tuto stavbu téměř jakýmkoli způsobem a i když je areál vzdálený pouze deset minut chůze od centra města, je zde naprostý klid a soukromí.Oblíbená lokalita města Dobříš s veškerou občanskou vybaveností a dojezdovou vzdáleností třicet minut do centra Prahy je zárukou toho, že ať už se rozhodnete na tomto místě vybudovat cokoli, atraktivita teto lokality Vám zaručí zhodnocení Vaší investice.

Areál nabízíme na prodej jako celek, je ale možné koupit každou budovu zvlášť.

Energetická náročnost budovy: G (nebyla sdělena vlastníkem nemovitosti)
ID nemovitosti PKC0008-0002.
-----------------------------

Poznámka k ceně:

-----------------------------

Číslo zakázky: PKC0008-0002
-----------------------------

Lokalita: Dobříš, Na Vargači

Parametry

Povaha inzerátu
prodej
Účel nemovitosti
zemědělské budovy

Prodej unikátní komerční nemovitosti v Dobříši

Zavřít Zavřít
Prodávající
FARAON reality, s.r.o.
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!