Kategorie
Home Nemovitosti, reality Komerční reality Prodej komerční nemovitosti 269 m2 Květnická, Tišnov

Prodej komerční nemovitosti 269 m2 Květnická, Tišnov

Tišnov
6. 1. 2021 - 06:44

Popis

Uvažujete o podnikání, ale nechce se vám začínat od nuly? Chcete být pány svého času a vést úspěšný podnik? Prohlédněte si jedinečnou nabídku fungujícího podniku, který se prodává v Tišnově u Brna. Nenechte si tuto šanci protéct mezi prsty.

Kompletně zrekonstruovaná a moderně vybavená dvoupatrová budova navržená renomovanou architektkou s venkovní zastřešenou terasou, s vlastní klientelou, zázemím a unikátním vybavením v jednom? Ne, není to sen. Právě taková nemovitost je u nás v nabídce. Čtěte dál a nechte se vtáhnout do kouzelného světa projektu V podpalubí.

Prohlédnout si interiér, nebo si přečíst více o cílech a hodnotách podniku můžete na této adrese: https://www.vpodpalubi.com/

Projekt V podpalubí v Tišnově funguje nejenom jako dětská herna pro rodiče s dětmi, ale i jako kavárna pro dospělé. Standardní denní provoz je doplněn o pořádání dětských akcí, oslav, dýchánků a dobrodružných vícedenních akcí. Právě teď a možná právě Vy můžete dát tomuto snu nová křídla, využít současný potenciál, přidat vlastní nápad a chytit tuto výjimečnou příležitost pořádně za pačesy.

Nemovitost má dvě podlaží, ve kterých se nachází veškeré vybavení lůžka, kuchyňské zázemí, šatní skříně, sociální zařízení, unikátní dětský prvek Chachabox a dva dětské herní koutky s interaktivními prvky, reprobedna, dataprojektor pro přehrávání filmů a hudby. Na střeše nemovitosti se nachází rozlehlá zastřešená terasa, vybavená zahradním nábytkem, trampolínou a možností grilování. Před budovou je k dispozici uzamykatelný box na kola a kočárky.
K budově dále patří tři soukromá parkovací místa přímo před budovou a bezpečnostní zařízení 4x kamera (2x vnější, 2x vnitřní).

Nemovitost je vhodná na zřízení mateřské školy s kapacitou 20-25 dětí, hlídacího a volnočasového centra, kavárny s dětskou hernou apod. Možnosti jsou však neomezené a využití podniku lze konzultovat s realitním makléřem.

Veškerý inventář je možno zaslat e-mailem.

Rádi vás přivítáme na prohlídce.
-----------------------------

Poznámka k ceně:

-----------------------------

Číslo zakázky: 16513
-----------------------------

Lokalita: Tišnov, Květnická

Parametry

Povaha inzerátu
prodej
Účel nemovitosti
zemědělské budovy
Energetická třída (štítek)
C

Základní údaje

Oblast inzerce
Tišnov
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
41848564887353226336

Prodej komerční nemovitosti 269 m2 Květnická, Tišnov

Zavřít Zavřít
Prodávající
Firma Fincentrum Reality s.r.o.
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!