Home Nemovitosti, reality Komerční reality Prodej komerční nemovitosti 269 m2 Květnická, Tišnov
Je nám líto, ale tenhle inzerát již není aktuální.

Prodej komerční nemovitosti 269 m2 Květnická, Tišnov

Tišnov
6. 1. 2021 - 06:44
Dohodou

Popis

Uvažujete o podnikání, ale nechce se vám začínat od nuly? Chcete být pány svého času a vést úspěšný podnik? Prohlédněte si jedinečnou nabídku fungujícího podniku, který se prodává v Tišnově u Brna. Nenechte si tuto šanci protéct mezi prsty.

Kompletně zrekonstruovaná a moderně vybavená dvoupatrová budova navržená renomovanou architektkou s venkovní zastřešenou terasou, s vlastní klientelou, zázemím a unikátním vybavením v jednom? Ne, není to sen. Právě taková nemovitost je u nás v nabídce. Čtěte dál a nechte se vtáhnout do kouzelného světa projektu V podpalubí.

Prohlédnout si interiér, nebo si přečíst více o cílech a hodnotách podniku můžete na této adrese: https://www.vpodpalubi.com/

Projekt V podpalubí v Tišnově funguje nejenom jako dětská herna pro rodiče s dětmi, ale i jako kavárna pro dospělé. Standardní denní provoz je doplněn o pořádání dětských akcí, oslav, dýchánků a dobrodružných vícedenních akcí. Právě teď a možná právě Vy můžete dát tomuto snu nová křídla, využít současný potenciál, přidat vlastní nápad a chytit tuto výjimečnou příležitost pořádně za pačesy.

Nemovitost má dvě podlaží, ve kterých se nachází veškeré vybavení lůžka, kuchyňské zázemí, šatní skříně, sociální zařízení, unikátní dětský prvek Chachabox a dva dětské herní koutky s interaktivními prvky, reprobedna, dataprojektor pro přehrávání filmů a hudby. Na střeše nemovitosti se nachází rozlehlá zastřešená terasa, vybavená zahradním nábytkem, trampolínou a možností grilování. Před budovou je k dispozici uzamykatelný box na kola a kočárky.
K budově dále patří tři soukromá parkovací místa přímo před budovou a bezpečnostní zařízení 4x kamera (2x vnější, 2x vnitřní).

Nemovitost je vhodná na zřízení mateřské školy s kapacitou 20-25 dětí, hlídacího a volnočasového centra, kavárny s dětskou hernou apod. Možnosti jsou však neomezené a využití podniku lze konzultovat s realitním makléřem.

Veškerý inventář je možno zaslat e-mailem.

Rádi vás přivítáme na prohlídce.
-----------------------------

Poznámka k ceně:

-----------------------------

Číslo zakázky: 16513
-----------------------------

Lokalita: Tišnov, Květnická

Parametry

Povaha inzerátu
prodej
Účel nemovitosti
zemědělské budovy
Energetická třída (štítek)
C

Prodej komerční nemovitosti 269 m2 Květnická, Tišnov

Zavřít Zavřít
Prodávající
Firma Fincentrum Reality s.r.o.
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!