Home Nemovitosti, reality Komerční reality PRODEJ KOMERČNÍHO OBJEKTU V OBCI VRAŽNÉ - HYNČICE
Je nám líto, ale tenhle inzerát již není aktuální.

PRODEJ KOMERČNÍHO OBJEKTU V OBCI VRAŽNÉ - HYNČICE

Vražné
9. 4. 2021 - 06:19
8 025 000 Kč
Prodávající

Popis

Nabízíme k prodeji objekt bývalé zemědělské usedlosti o zastavěné ploše a nádvořím 2764 m2 a přilehlými pozemky o výměře 10643 m2 v obci Hynčice určené, dle územního plánu ke komerčním účelům. Obec je typická svou rozvolněnou zástavbou historických rolnických statků. Jeden z největších s č.p. 63 se ve 2. polovině 20. století stal součástí a základem pro areál jednotného zemědělského družstva se zaměřením na živočišnou výrobu. Usedlost přiléhá ke stávající tradiční zástavbě rodinných statků a dle platného územního plánu je v současnosti situována zčásti v rozvojově strategické lokalitě vymezené platným územním plánem ve funkční ploše UAr - "zemědělská výroba a skladování" a NZ - "sídelní zeleň veřejná" a je oddělena od areálu bývalého JZD místní obecní komunikací. Stavebně technický stav hlavního objektu historické vily je na pomezí rekonstrukce a demolice a v této chvíli je rozhodujícím faktorem čas. Zbylá část původního statku je určena spíše k demolici. Areál je vhodný k budoucímu využití pro chov hospodářských zvířat, například koní, s bydlením majitele, správce, případně zaměstnanců.

V bezprostřední blízkosti nabízené nemovitosti se nachází areál rodného statku Johanna Gregora Mendela, objevitele zákonů dědičnosti.

Obec Vražné má díky napojení na dálnice D1 dostupnost do Olomouce a Ostravy okolo 30 minut. Lokalita je významná příznivými přírodními podmínkami regionu "Poodří" i svým kulturním významem.Malebnost krajiny dotvářejí rozlehlé louky, strouhy se starobylými mlýny, tůně a jezera ve starých ramenech řeky Odry. Charakteristickým a krajinářsky významným prvkem Poodří jsou rybníky.
Uvedená lokalita je tak ideálním místem pro hospodaření v zemědělství a chovatelství hospodářských zvířat.

Je možné jednat rovněž o prodeji části areálu dle schématu, které je součástí fotografické prezentace této nabídky. Geodetické vytýčení jednotlivých částí a schválení geometrického plánu jsou součástí služeb realitní kanceláře.

Další informace Vám sdělí makléř nabídky. Třída energetické náročnosti budovy: G - Mimořádně nehospodárná dle vyhlášky č.78/2013 Sb..
-----------------------------

Poznámka k ceně: včetně služeb RK
-----------------------------

Číslo zakázky: 247768
-----------------------------

Lokalita: Vražné

Parametry

Povaha inzerátu
prodej
Účel nemovitosti
zemědělské budovy
Energetická třída (štítek)
G

PRODEJ KOMERČNÍHO OBJEKTU V OBCI VRAŽNÉ - HYNČICE

Zavřít Zavřít
Prodávající
Marián Urva
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!