Kategorie
Home Nemovitosti, reality Rodinné domy, vily, chaty Prodej, Rodinné domy, 360m2 -
Je nám líto, ale tenhle inzerát již není aktuální.

Prodej, Rodinné domy, 360m2 -

Hradec Králové
8. 3. 2021 - 05:46
9 690 000 Kč
Prodávající

Popis

K prodeji prvorepubliková vila, která se nachází v klidné a žádané části Hradce Králové, v Domečkově ulici. Velkorysá užitná plocha nabízí možnost víceúčelového využití jako je například sídlo firmy, rodinný dům či kombinace obojího. V neposlední řadě by mohl posloužit jako investiční projekt na vybudování více bytových jednotek za účelem dlouhodobého pronájmu, nebo rozprodeje jednotlivých bytů samostatně, vzhledem k adrese nemovitosti a tržní hodnotě bytů, v centru Hradce Králové.

Dům má tři nadzemní a jedno podzemní podlaží. V suterénu (90m2) je technické zázemím domu a sklady a sklepy. V přízemí a 1.NP se nachází bytové jednotky s dispozicí 3+kk o velikosti přibližně 90m2 každá, půdní prostor (90m2) je doposud využit jako sklad nepotřebných věcí, ale nabízí možnost vybudování podkrovního bytu.

Dům stojí na krásném pozemku, s vlastní vjezdem na zahradu, kde se nachází kovářská dílna a dvou-garáž (přibližně 60m2).

Dům prošel částečnou rekonstrukcí v přízemí, kde se měnily a renovovaly podlahy, koupelna, toaleta a kuchyňská linka, ale jinak je dům pro celkový stav určen spíše k zásadnější rekonstrukci alespoň v podobě výměny rozvodů elektřiny, oken, střešní krytiny a fasády.

Rád Vás přivítám na prohlídce, kde Vám dům osobně představím. Mohu být i zprostředkovatelem hypotečního úvěru s nejvýhodnějšími sazbami na trhu (od 1,69% p.a.), pokud byste o to měli zájem.

Na viděnou, Matěj Hvězda 727 954 487, matej.hvezda@bcas.cz
-----------------------------

Číslo zakázky: 29654
-----------------------------

Lokalita: Hradec Králové, Domečkova

Parametry

Povaha inzerátu
prodej
Druh domu
rodinný dům, vila
Materiál stavby
cihla
Energetická třída (štítek)
G
Podlahová plocha domu (m²)
360
Počet podlaží
4

Ostatní

Sklep apod.

Prodej, Rodinné domy, 360m2 -

Zavřít Zavřít
Prodávající
Firma25221736
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!