Home Nemovitosti, reality Rodinné domy, vily, chaty Chata na polosamotě uprostřed přírody, Dolní Lomnice, Praha - východ, 15 minut od Prahy

Chata na polosamotě uprostřed přírody, Dolní Lomnice, Praha - východ, 15 minut od Prahy

Kunice
9. 11. 2022 - 16:56
3 990 000 Kč
Inzerát partnera

Popis

Nabízím k prodeji zděnou chatu na vlastním velkém pozemku o výměře 1065 m2 uprostřed nádherné přírody a zároveň 15 minut od stanice metra Chodov. Chata se nachází na polosamotě, kde uprostřed lesa jsou jen další tři chaty a tato na jeho samém okraji.

Pozemek je ohraničen ze dvou stran lesem a z jedné loukou, na kterou je krásný výhled z balkonu v podkroví. Nemovitost je ve výborném stavu, podlahy v přízemí i v podkroví betonové, okna dřevěná, střecha plechová. V přízemí je velký obývací pokoj, jídelna, menší kuchyně, vstupní chodba a koupelna. Z obývacího pokoje vede dřevěné schodiště do podkroví, kde se nachází dvě prostorné ložnice a hala se vstupem na balkon. Celé podkroví je obloženo dřevem stejně jako stropy v přízemí.

Vytápění je řešeno kamny na TP, která jsou v přízemí i v podkroví vyvedena do komína. Na pozemku je vlastní studna s dostatkem vody a sklep ve svahu za chatou. Dále množství ovocných stromů a okrasných dřevin. Do nemovitosti je zavedena elektřina, po úpravách koupelny a kuchyně by mohla sloužit i k trvalému bydlení.

Pokud hledáte oázu klidu kousek za Prahou s dostatečně velkým pozemkem, kde Vás nebude nikdo a nic vyrušovat, neváhejte mě kontaktovat pro více informací a případnou domluvu termínu prohlídky.
Zdrojem inzerátu je portál HyperReality.cz

Parametry

Podlahová plocha domu (m²)
85
Plocha parcely (m²)
1065

Základní údaje

Oblast inzerce
Kunice
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
95618838687232251381
3 990 000 Kč
Inzerát partnera

Chata na polosamotě uprostřed přírody, Dolní Lomnice, Praha - východ, 15 minut od Prahy

Zavřít Zavřít
Prodávající
Hlinková Andrea
Vaše e-mailová adresa
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!