Kategorie
Home Nemovitosti, reality Rodinné domy, vily, chaty Vyměním chatu 28 km od Prahy za Jizerské hory, Krkonoše

Vyměním chatu 28 km od Prahy za Jizerské hory, Krkonoše

Středočeský kraj
11. 4. 2021 - 09:29
Dohodou
Prodávající

Popis

Vyměním krásnou, udržovanou, zařízenou chatu, 94 m2 užitné plochy k celoročnímu užívání za RD, chatu, chalupu v Jizerských horách, nebo Krkonoších.
Chata se nachází v nádherné přírodě poblíž Slapské přehrady v chatové oblasti 30 km od Prahy. Do dvou let by měl být cca 2 km od Krňan sjezd z dálnice na jižní Čechy.
Je umístěna na celku pronajatých pozemků. Rozloha pozemku 384 m2, s prvotním právem odkupu, rozhodne li se majitel pozemky prodat.
Chata je z části zděná, z části dřevěná.
V chatě je zavedena elektřina, voda z vlastní vrtané studny, odpady jsou svedeny do jímky nacházející se ve spodní části pozemku.
Chata je částečně podsklepená.
V chatě se nachází zděná koupelna se sprchovým koutem a WC, dále kuchyň spojená s velkým obývacím prostorem, ve kterém jsou krbová kamna.
V podkroví se nachází dvě prostorné obytné místnosti.
Dále je u chaty zděná terasa s příjemným posezením a prostorná kůlna na nářadí. Pozemek je lehce svažitý, zahrada udržovaná, uprostřed pozemku prostor připravený na kruhový bazén průměr 4m.
Parkování je přímo před chatou na oploceném pozemku.
V osadě se nachází nohejbalové hřiště a zázemí pro osadníky včetně malé hospůdky. V docházkové vzdálenosti obec Krňany s fotbalovým hřištěm, restaurací a obchodem s potravinami.
Okolí vyzývá k výletům, ať už na kole, nebo po svých, např. na Posázavskou stezku, vyhlídku Máj, či do Svatojánských proudů atd. V okolí lesy i možnost rybaření. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. Pište prosím na e-mail: zimapa@seznam.cz

Základní údaje

Oblast inzerce
Středočeský kraj
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
95400810446272012581
Dohodou
Prodávající

Vyměním chatu 28 km od Prahy za Jizerské hory, Krkonoše

Zavřít Zavřít
Prodávající
Pavel Zima
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!