Kategorie
Home Nemovitosti, reality Rodinné domy, vily, chaty Prodej, Chata, 20m2 -
Je nám líto, ale tenhle inzerát již není aktuální.

Prodej, Chata, 20m2 -

Neratovice
9. 1. 2021 - 07:11
1 250 000 Kč
Prodávající

Popis

Renomovaná společnost nabízí zahradu s možností rekreačního bydlení - chaty, mobilheimu a pod. nedaleko Prahy. Rovná zatravněná zahrada na kvalitní ornici, 390 m2 s nově zasazenými ovocnými stromy (hrušně, jabloně, třešně) a keři (rybíz, angrešt, maliník), zeleninovým záhonem a příjezdem na pozemek.

V nové chatce na nářadí je také přívod elektřiny 240 V se zajištěnou možností přechodu na 3x 400 V, k dispozici je vrtaná studna hluboká 21 m s celoročním dostatkem vody. Také je tu malý altánek resp. přístřešek.

Se zahradou se navíc prodává podíl na společném pruhu původně předpokládané cesty. Cesta je zřízena na opačné straně se souhlasem vlastníka pole.

Příjezd autem je od Čakoviček i od Neratovic. Blízko je zastávka příměstských autobusů 351 z Prahy a také zastávka vlaku Jiřice na trati Čelákovice - Neratovice.

Stejně, jako u sousedních zahrad v kolonii, které již jsou celoročně využívány pro rekreační bydlení, je tato možnost otevřená i zde. Pozemek v klidové oblasti sousedí s podobnými zahradami mezi dvěma poli, které majitel obdělává a neočekává se ani perspektivně jejich prodej.
-----------------------------

Číslo zakázky: 29260
-----------------------------

Lokalita: Neratovice

Parametry

Povaha inzerátu
prodej
Druh domu
chata, rekreační objekt
Energetická třída (štítek)
G

Prodej, Chata, 20m2 -

Zavřít Zavřít
Prodávající
Firma25221736
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!