Kategorie
Home Nemovitosti, reality Rodinné domy, vily, chaty dům v Přibylově (Skuteč)

dům v Přibylově (Skuteč)

Skuteč
13. 1. 2022 - 13:02
Nejvyšší nabídka
Prodávající

Popis

Mgr. Milan Kučera, notář v Chrudimi, jako pověřený soudní komisař nabízí k prodeji podle vyhlášené veřejné soutěže na nejlepší nabídku:

Nemovité a movité věci: nemovité věci v katastrálním území Skuteč: pozemek parc. č. St. 752, jehož součástí je stavba Skuteč, č.p. 558, rodinný dům, a pozemky parc. č. 870, 875, 876, 877/1 a 877/2, zapsané v katastru nemovitostí na listu vlastnictví číslo 2994, vedeném Katastrálním úřadem pro Pardubický kraj, Katastrální pracoviště Chrudim, movité věci nacházející se v domě č.p. 558, popřípadě okolo domu.
Rodinný dům č.p. 558, Skuteč, je zděná stavba, samostatně stojící, umístěná na vlastním stavebním pozemku p.č.st. 752 v severozápadní, odloučené části města Skuteč, část Přibylov. Dům se nachází vlevo od silnice č. 358 ve směru Skuteč - Chrast. Jedná se o zděnou stavbu s částečným podsklepením, jedním nadzemním podlažím a sedlovou střechou. Stavba splňuje kritéria rodinného domu s jednou bytovou jednotkou a technickým/hospodářským zázemím. V místě je možnost napojení na veřejný vodovod a elektřinu.
Technické provedení: Základy jsou provedeny betonové s izolací proti zemní vlhkosti. Svislé konstrukce jsou zděné, stropy klenbové do I, klenbové a rovné. Střecha je sedlová s krytinou z pálených tašek. Oplechování je z pozinkovaného plechu. Vnitřní omítky jsou štukové, fasádní omítka břízolitová a keramický obklad. Vnitřní obklady jsou v kuchyni a koupelně. Dveře jsou hladké, vrata dřevěná, okna nová plastová a starší dřevěná dvojitá. Schody jsou betonové, podlahy betonové s PVC, koberci a keramickou dlažbou, v suterénu cihelné, v hospodářské části betonové. Vytápění je ústřední s kotlem na pevná paliva, radiátory jsou deskové, lokálně i kamna na tuhá paliva. Elektřina světelná i motorová, rozvody vody jsou provedeny studené i teplé, TUV el. bojlerem a průtokovými ohřívači. Kanalizace je svedena do jímky. V koupelně je instalována vana a umyvadlo, záchod je splachovací.

https://notarkucera.cz/prodej-dum-pribylov-u-skutce/

Parametry

Povaha inzerátu
prodej
Druh domu
rodinný dům, vila
Dispozice
3+1
Materiál stavby
cihla
Možnost parkování
garáž
Energetická třída (štítek)
G
Vybavenost domu
kompletně zařízeno
Poloha domu
samostatný
Podlahová plocha domu (m²)
214
Plocha parcely (m²)
2217

Ostatní

Sklep apod.

Základní údaje

Oblast inzerce
Skuteč
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
84890609314144663572
Nejvyšší nabídka
Prodávající

dům v Přibylově (Skuteč)

Zavřít Zavřít
Prodávající
Milan Kučera
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!