Home Nemovitosti, reality Rodinné domy, vily, chaty Prodej rodinného domu 180 m², pozemek 344 m²

Prodej rodinného domu 180 m², pozemek 344 m²

Dolní Skrýchov
10. 1. 2024 - 16:09
Nejvyšší nabídka
Prodávající

Popis

Nabízíme k prodeji dům v započaté rekonstrukci v klidné a krásné lokalitě městské části Jindřichova Hradce Dolní Skrýchov.

Lokalita je velmi žádaná. Docházková vzdálenost do Jindřichova Hradce je cca 2km, kde je zajištěna veškerá občanská vybavenost. Komfortní cestu zajišťují i dvě cyklostezky uzpůsobené pro pěší. Pro dopravu lze využít MHD jejíž zastávka je vzdálená 50m od domu. Kousek od domu je vybudované dětské hřiště, které zajistí zábavu pro ty nejmenší ratolesti.

Dům je dvoupatrový o dispozici 4+1. V přízemí se nachází kuchyň, koupelna, samostatné WC, obývák a pokoj. V druhém patře jsou dně ložnice, šatna a komora se vstupem na půdu. Na pozemku je garáž přístupná ze zadní strany pozemku, kde vede obecní cesta. Dům je napojen na kanalizaci a obecní vodovodní řád, velkým bonusem této nemovitosti je možnost se napojit na vlastní zdroj vody - studna. Vytápění je řešeno plynovým kotlem, po menších úpravách je možnost nemovitost vytápět i kotlem na tuhá paliva.

Krytá zahrada poskytuje ničím nerušený odpočinek, který podpoří i výhled do zeleně za domem, stejně tak i výlety do blízké přírody. Součástí zahrady jsou i vzrostlé okrasné keře a plodící broskvoň, slivoň a kanadské borůvky.

V domě jsou vyměněny elektrické rozvody a rozvody vody. Ve většině místností jsou nové štuky. V roce 2017 byla provedena výměna oken za plastová.

Dům nabízí velký potenciál pro zájemce co si chtějí vybudovat domov podle svého.

Parametry

Povaha inzerátu
prodej
Druh domu
rodinný dům, vila
Dispozice
4+1
Materiál stavby
cihla
Umístění a okolí
klidná část obce
Stav domu
před rekonstrukcí
Poloha domu
řadový
Počet podlaží
1

Ostatní

Sklep apod.

Základní údaje

Oblast inzerce
Dolní Skrýchov
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
81944759968558703372
Nejvyšší nabídka
Prodávající

Prodej rodinného domu 180 m², pozemek 344 m²

Zavřít Zavřít
Prodávající
Lukáš Novák
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!