Home Nemovitosti, reality Rodinné domy, vily, chaty Prodej rodinné vily Kralupy nad Vltavou

Prodej rodinné vily Kralupy nad Vltavou

Lobeček
22. 11. 2023 - 00:05
V textu
Prodávající

Popis

Prodej rodinné vily  ve velice lukrativní části kralup nad Vltavou s rozsáhlým potenciálem.

Rodinná vila se nachází ve čtvrti Lobeček v Kralupech nad Vltavou. Vila se prokazuje obrovským potenciálem jak pro rodinné bydlení,tak využití v podnikání, investiční příležitost či kombinace všeho dohromady. Je zde mnoho prostorů,aby bylo možno zkombinovat například bydlení či kanceláře. Dá se taktéž využít pro bydlení více rodin či pronájem.

V přízemí se nachází rozsáhlý byt o kompozici 2+1. K vybavenosti přízemí spadá obývací pokoj,ložnice, velice rozsáhlá kuchyň,koupelna a samostatné wc.

V prvním patře se nachází byt o velikosti 3+1. K vybavenosti prvního patra patří dvě ložnice,obývací pokoj,kuchyň, koupelna,samostatné wc a balkón.

Oba byty jsou od sebe samostatně rozdělené.  Na půdě domu se nachází další prostor například ke zřízení podkrovního bydlení.

Celá vila je podsklepená, což nabízí obrovský potenciál k vytvoření kanceláří či dalších prostor k podnikatelské činnosti či možnost sklepního bytu.

K vile připadá zahrada,kde je dostatek prostoru ke zřízení bazénu,perglory ,udírny a dalších věcí pro trávení krásných letních večerů.

Zároveň k vile připadá garáž s prostorem pro dvě auta a prostor před garáží,který  je možné využít pro další parkovací místa.

Vila je v plné občasné dostupnosti. V okolí se nachází mateřská i základní škola, veškerá nákupní vybavenost, zastávka autobusu a blízko nalezneme taktéž nádraží,které má mnoho spojů jak do Prahy tak do ostatních měst. Dostupnost Prahy opravdu ideální pro život mimo Prahu v klidu a přesto jednoduché cestování do Prahy za prací.

Preferujeme prodej bez realitní kanceláře. Prosím realitní kanceláře nevolat. Pro více informací či domluvení prohlídky prosím volejte. Kontakt +420 702 052 443

Parametry

Povaha inzerátu
prodej

Základní údaje

Oblast inzerce
Lobeček
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
67812899586271924554
V textu
Prodávající

Prodej rodinné vily Kralupy nad Vltavou

Zavřít Zavřít
Prodávající
Lucie Foltanova
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!