Kategorie
Home Nemovitosti, reality Rodinné domy, vily, chaty Samostatně stojící rodinný dům s bazénem a velkou zahradou v Plzni Újezdě

Samostatně stojící rodinný dům s bazénem a velkou zahradou v Plzni Újezdě

Plzeň 4
9. 11. 2022 - 18:39
10 900 000 Kč
Inzerát partnera

Popis

Předmětem prodeje je dvoupodlažní rodinný dům se zahradou v atraktivní a vyhledávané lokalitě v Plzni v Hrádecké ulici, nedaleko od rozhledny Na Chlumu, parku Zábělá nebo sportovního areálu Rapid.

Plně podsklepený, rodinný dům kolaudovaný v roce 1961 má dispozici 5+1, dvě koupelny, dvě toalety a čtyři místností v suterénu. Užitná plocha domu bez půdy činí cca 222 m2, obytná plocha je cca 149 m2. Dům, který prošel v roce 1995 částečnou rekonstrukcí je podsklepený a má dvě nadzemní obytná podlaží. V rámci rekonstrukce byla osazena nová střešní krytina a částečně byla nově rozvedena elektroinstalace.

V suterénu jsou prostory pro umístění sportovních či sezonních věcí, pro kutily lze část sklepa využít jako domácí pracovna nebo dílnička a je zde prádelna. Dále je v suterénu umístěn kondenzační plynový kotel zajišťující vytápění domu a ohřev teplé vody. V přízemí domu je kuchyně s kuchyňskou linkou, dva obytné pokoje, koupelna s vanou a samostatná toaleta. Z centrální chodby se vstupuje do jednotlivých pokojů. Z obývacího pokoje je vstup na prostornou terasu s bazénem a útulnou zahradu.
Po samostatném schodišti se vystoupá do prvního patra, kde se nachází ložnice, dva pokoje a prostorná koupelna s vanou a toaletou. Topení a ohřev teplé vody zajišťuje kondenzační plynový kotel, který byl nově osazen v listopadu 2021. Podlahy v domě jsou dlažba, PVC nebo koberce. V dřevěných oknech jsou vnitřní žaluzie. Půda domu nabízí další možnost pro využití. Dům je napojen na všechny inženýrské sítě jako je plyn, veřejná voda, kanalizace elektrická energie a samozřejmostí je možnost připojení internetu. Na zahradě je také vlastní studna o hloubce cca 7,5 m, která je užívána jako užitná voda na zalévání. Přístup na pozemek je z veřejné komunikace. Parkování je možné na vlastním pozemku nebo v přilehlé ulici.

Budoucí uživatelé jistě ocení terasu, kde je umístěn bazén s bazénem o rozměrech 3,6 x 2,4 x 1,2 m, na které je možné trávit volný čas, relaxovat nebo grilovat s rodinou či přáteli. Díky umístění zajišťuje terasa velkou míru soukromí. Zahrada o velikosti 996 m2 je udržovaná se vzrostlou zelení. Dům se nachází ve vyhledávané části Plzně Újezd s kompletní veřejnou infrastrukturou. V nedaleké Doubravce jsou sportoviště, kulturní zařízení, zubař, lékař, školka, školka, nákupní centrum, pošta, banka, dobré dopravní napojení je na dálnici D5 atd. V docházkové vzdálenosti od domu je autobusová i trolejbusová zastávka MHD, cesta do historického centra města Plzně trvá 10 minut.

Pokud hledáte bydlení s velkým pozemkem s možností relaxace na zahradě je tato nabídka právě pro Vás. Rádi Vás uvítáme na prohlídce, předáme podklady k nabízenému domu a podáme kompletní informace o prodeji.
Zdrojem inzerátu je portál HyperReality.cz

Parametry

Energetická třída (štítek)
G
Podlahová plocha domu (m²)
222

Ostatní

Sklep apod.

Základní údaje

Oblast inzerce
Plzeň 4
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
53356565154143869945
10 900 000 Kč
Inzerát partnera

Samostatně stojící rodinný dům s bazénem a velkou zahradou v Plzni Újezdě

Zavřít Zavřít
Prodávající
Petr Otte, MBA
Vaše e-mailová adresa
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!