Kategorie
Home Nemovitosti, reality Rodinné domy, vily, chaty Prodej rodinného domu 140 m2 V aleji, Brno Holásky

Prodej rodinného domu 140 m2 V aleji, Brno Holásky

Brno
26. 1. 2021 - 07:07
12 290 000 Kč

Popis

Předností této nemovitosti je opravdu mnoho a většinu z nich odhalíte až na osobní prohlídce, na kterou vás srdečně zvu. Nicméně již nyní mohu nabídnout ochutnávku toho, co mě osobně na tomto domě zaujalo.

Poloha a lokalita

Chceme bydlet ve městě se všemi jeho výhodami, ale současně bychom ocenili klidnější ráz okolí, který jde hledat spíš na venkově. V našem případě se můžeme zaradovat, protože ze zastávky Prodloužená pár metrů od domu jsme na Zvonařce za devět minut a na Hlavním nádraží za čtrnáct. A přitom každé léto se můžeme těšit na pravé vesnické hody, které mají v Holáskách velkou tradici.

Velikost tak akorát

Pro městského člověka je pozemek o výměře devadesát pět metrů čtverečních tak akorát na nabití baterií při drobných pracích na zahrádce nebo relaxu na slunci. Dispozice 4+kk, dvě koupelny a toalety, spižírna, šatna a ostatní prostory budou stačit většině rodin. Kdyby bylo přece jen třeba, nový pokoj může vzniknout z garáže. Před domem je totiž ještě další pozemek s malou předzahrádkou, na kterém je možné pohodlně parkovat. Tedy, pokud by nestačila ta dvě veřejná parkovací místa

Kvalita provedení

Pokoje bez topných těles díky podlahovému topení vypadají velmi elegantně a regulace pro každou místnost uspokojí rozdílné požadavky členů domácnosti. Příjemná teplota je po celém domě i v parných dnech, klimatizaci najdeme v každém pokoji. Izolace střechy je v nadstandardní tloušťce čtyřiceti centimetrů. Rekuperace v celém domě. Precizní provedení podlah a obecně veškerých prací v domě je očividné. Tři a půl metrová skleněná deska za kuchyňskou linkou s výřezem na okno v jednom kuse a mnoho dalších vychytávek budí zvědavost ohledně tvůrce. Vysvětlení je jednoduché dům si původně sám pro sebe realizoval profesionální stavitel. Pak už tato v dnešní době neobvykle detailní práce dává smysl.

Na detailech opravdu záleží a já vám ráda představím spoustu dalších přímo v této úžasné nemovitosti, kterou není těžké zamilovat si na první pohled.
-----------------------------

Poznámka k ceně: + provize RK
včetně právního servisu
-----------------------------

Číslo zakázky: 16612
-----------------------------

Lokalita: Brno, V aleji

Parametry

Povaha inzerátu
prodej
Druh domu
rodinný dům, vila
Materiál stavby
cihla
Možnost parkování
nekryté parkovací stání
Energetická třída (štítek)
B
Podlahová plocha domu (m²)
140
Plocha parcely (m²)
221
Počet podlaží
2

Základní údaje

Oblast inzerce
Brno
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
39691219087353226327
12 290 000 Kč

Prodej rodinného domu 140 m2 V aleji, Brno Holásky

Zavřít Zavřít
Prodávající
Firma Fincentrum Reality s.r.o.
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!