Home Nemovitosti, reality Rodinné domy, vily, chaty Prodej domu, k. ú. Nová Paka
Je nám líto, ale tenhle inzerát již není aktuální.

Prodej domu, k. ú. Nová Paka

Královéhradecký kraj
13. 8. 2021 - 17:05
Nejvyšší nabídka

Popis

Zrůstek a partneři v.o.s., se sídlem Praha, Arbesovo nám. 257/7, PSČ 150 00, s adresou pro doručování Brno, Orlí 27, PSČ 602 00, insolvenční správce dlužníka Veroniky Bínové, nar. 5. 3. 1983, bytem Kotlíkova 204, 509 01 Nová Paka (dále též jen „vyhlašovatel“), tímto vyhlašuje výběrové řízení o nejvhodnější návrh na uzavření kupní smlouvy o prodeji následující nemovité věci zapsané v soupisu majetkové podstaty dlužníka oddíl I. Nemovité věci, bod 1:
­-­ ­ Pozemek par. č. 14 o výměře 146 m2, zastavěná plocha a nádvoří, jehož součástí je stavba
č. p. 204, rodinný dům
vše zapsané na LV č. 897 v katastru nemovitostí vedeném Katastrálním úřadem pro Královéhradecký kraj, Katastrálním pracovištěm Jičín, pro katastrální území a obec Nová Paka, okres Jičín
(dále jen „předmět prodeje“).
Přílohou k oznámení o výběrovém řízení je soupis majetkové podstaty, ve kterém je podíl uveden. Součástí oznámení je také text kupní smlouvy, která bude uzavřena s účastníkem, jehož návrh bude vybrán jako nejvhodnější. Vyhlašovatel tímto vyzývá osoby způsobilé být účastníkem tohoto výběrového řízení, aby mu podávaly návrhy na uzavření smlouvy na předmět prodeje, na jejímž základě by vyhlašovatel jakožto prodávající, prodal účastníkovi, jehož návrh bude vybrán jako nejvhodnější, předmět prodeje, a účastník by mu za to zaplatil úplatu. Kompletní podmínky výběrového řízení jsou po celou dobu lhůty pro podávání návrhů uveřejněny na internetových stránkách vyhlašovatele: www.spravcibrno.cz. Pro výběr nejvhodnějšího návrhu na uzavření kupní smlouvy bude rozhodná nejvyšší nabídnutá cena. Lhůta pro podávání návrhů počíná dnem vyhlášení výběrového řízení a končí dnem 3. 9. 2021 v 15,00 hodin. Více informací na www.spravcibrno.cz.

Parametry

Povaha inzerátu
prodej
Druh domu
rodinný dům, vila
Dispozice
4+1
Materiál stavby
cihla
Umístění a okolí
centrum obce
Energetická třída (štítek)
G
Vybavenost domu
nezařízeno
Stav domu
před rekonstrukcí
Poloha domu
samostatný
Podlahová plocha domu (m²)
100
Plocha parcely (m²)
146
Počet podlaží
2
Rok kolaudace
1920

Prodej domu, k. ú. Nová Paka

Zavřít Zavřít
Prodávající
Zrůstek a partneři v.o.s.
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!