Home Nemovitosti, reality Rodinné domy, vily, chaty Rodinný dům Praha západ, Dobrovíz, 10 minut od Prahy 6

Rodinný dům Praha západ, Dobrovíz, 10 minut od Prahy 6

Dobrovíz
25. 2. 2024 - 19:47 (upraveno)
5 250 000 Kč
Prodávající

Popis

Rodinný dům postaven kolem roku 1930, částečně podsklepený s volnou půdou vhodnou k vestavbě. V roce 2008 byla nově natřená fasáda a osazena dřevěná euro okna. V roce 2011 provedena přístavba koupelny, verandy a spíže směrem do ulice. Ostatní vnitřní části domu jsou v původním stavu. Stávající dispozice domu je 2+1. Pod domem, který je z části ve svahu se nachází dílna. Vytápění domu zajišťují akumulační kamna, ohřev vody řešen bojlerem umístěným v předsíni. V domě zavedena voda, elektřina a kanalizace. Plyn na hranici pozemku. Vlastní studna. U domu bylo vybudováno jedno prakovací stání. Nemovitost se nachází téměř na hranici hl. města Prahy s výbornou dostupností na Prahu 6 a letiště Václava Havla Praha. Dopravní dostupnost autem do Prahy 10 minut. U domu je zastávka třech linek autobusu (na metro Zličín, letiště Praha nebo Kladno). Výborné napojení je i na Pražský okruh. Zhruba 2 km jižně od Dobrovíze je ve směru na Jeneč situován exit 7 rychlostní silnice Praha - Karlovy Vary. V obci je i vlakové spojení, kterým se pohodlně a bez dopravních omezení dostanete do samého centra Prahy, na Smíchov nebo hlavní nádraží. V sezoně můžete využít výletní vlak Cyklohráček, trasa vede nejhezčí pražskou železniční tratí – tzv. Pražský Semmering, kolem zříceniny hradu Okoř a do Zákolanského údolí, konečná stanice je ve Slaném.
Občanská vybavenost – možnosti nakupování i zábavy nabízí OC Šestka nebo Zličín, vše do 12 minut autem. V obci jsou dvě restaurace, prodejna potravin a farma, kde si lze koupit sýry, mléko a mléčné výrobky nebo brambory. V Hostouni, která prakticky navazuje na Dobrovíz najdete Poštu, Coop, knihovnu, školku, školu, restaurace, v místě se pořádají různé akce.
Přímo v Dobrovízi je školka. Obcí procházejí dvě značené cyklotrasy až do okolí hradu Křivoklát. Ke sportu slouží místní fotbalové hřiště TJ Sokol Dobrovíz nebo Pumptrack. Nedaleko je plovárna Středokluky.

Parametry

Povaha inzerátu
prodej
Druh domu
rodinný dům, vila
Dispozice
2+1
Materiál stavby
cihla
Možnost parkování
nekryté parkovací stání
Energetická třída (štítek)
G
Stav domu
dobrý
Počet podlaží
1
Podlahová plocha domu (m²)
75
Plocha parcely (m²)
189

Ostatní

Sklep apod.

Základní údaje

Oblast inzerce
Dobrovíz
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
33694235291311297727
5 250 000 Kč
Prodávající

Rodinný dům Praha západ, Dobrovíz, 10 minut od Prahy 6

Zavřít Zavřít
Prodávající
Monika Karasová
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!