Home Nemovitosti, reality Rodinné domy, vily, chaty Prodej rodinneho domu se zahradou

Prodej rodinneho domu se zahradou

Višňové
23. 11. 2023 - 22:56
Dohodou
Prodávající

Popis

PRODEJ RD SE ZAHRADOU,
VIŠŇOVÉ okr. Znojmo

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji rodinný dům v městysi Višňové v klidné okrajové časti, okres Znojmo. Celková plocha pozemku činí 669 m2, z toho je podíl zastavěné plochy a nádvoří 268 m2 a zahrady 401 m2. Dům je podsklepený. V přízemí domu jsou k dispozici 2 samostatné pokoje (obývací pokoj a ložnice), dále kuchyň, koupelna a toaleta. Obytná část je směrovaná do ulice a kuchyň do dvora, kde se nachází i hospodářské budovy. Nad celým 1.NP je rozměrný půdní prostor, kde je možné vybudovat další bytovou jednotku. K domu náleží zahrada o výměře 401 m2, na kterou je vstup z domu nebo také z ulice, na které se dle územního plánu dá vybudovat dům pro bydlení. Střecha je sedlová z pálených tašek. V domě jsou plastová okna.

Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě, je určený k celkové rekonstrukci s možností rozšíření. Je zde vlastní studna, kotel plynový a také na tuhá paliva.

Městys Višňové leží severovýchodně od města Znojmo (22km) a jižním směrem nedaleko přírodního parku Rokytná. Višňové je obec s vinařskou tradicí, je zde několik vinných sklípků nabízejících ochutnávku a koupi místního výborného vína. Městys Višňové má širokou občanskou vybavenost. Nachází se zde obchody, ordinace lékařů, zdravotní středisko, základní škola, mateřská škola, lékárna, knihovna, kino, řada obchodů, služeb, pošta, městský úřad, sportovní hřiště. Městys protínají tři cyklostezky: Moravská vinařská, Mikroregionem Moravia, Páteřní cyklostezka Krumlovsko-Jevišovsko.

Průkaz energetické náročnosti budovy bude doložen zpětným vyúčtováním energii, s ohledem na legislativní požadavek zveřejnění je rodinný dům označen jako „G“ a tak je pro účely jeho předběžné nabídky (inzerce) tato zákonná povinnost splněna.


Parametry

Povaha inzerátu
prodej
Druh domu
rodinný dům, vila
Umístění a okolí
klidná část obce
Energetická třída (štítek)
G
Stav domu
před rekonstrukcí
Plocha parcely (m²)
669

Ostatní

Sklep apod.

Základní údaje

Oblast inzerce
Višňové
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
28193745836094896618
Dohodou
Prodávající

Prodej rodinneho domu se zahradou

Zavřít Zavřít
Prodávající
Andrea Čočkrlová
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!