Kategorie
Home Nemovitosti, reality Rodinné domy, vily, chaty Prodej projektu výstavby rodinného domu 292 m?, pozemek 777 m?, Olomouc - Droždín
Je nám líto, ale tenhle inzerát již není aktuální.

Prodej projektu výstavby rodinného domu 292 m?, pozemek 777 m?, Olomouc - Droždín

Olomouc
27. 4. 2021 - 06:41
15 500 000 Kč
Prodávající

Popis

Představujeme Vám Projekt - výstavbu 8-mi RD v Olomouci - městské čtvrti Droždín, ul. K Dolečku, na výjimečných stavebních pozemcích, ve velmi vyhledávané lokalitě. Tyto jedinečné pozemky zajišťují prostor a soukromí s dobrou dostupností do centra Olomouce (cca 10 minut) a z budoucího RD se Vám nabídne nádherný výhled na baziliku Navštívení Panny Marie na Svatém Kopečku a otevřený výhled do okolní krajiny včetně unikátního nejen nočního pohledu na město Olomouc.

Nabízíme Vám ke koupi výstavbu čtyř samostatně stojících RD umístěných na stavebních pozemcích o různých výměrách od 777 m? do 829 m? a dále výstavbu čtyř RD (dvojdomků) umístěných na stavebních pozemcích o různých výměrách od 451 m? do 495 m?. Vytápění všech domů je plánované tepelným čerpadlem.

Tento nabízený stavební pozemek je označený jako parcela „A“. Celková plocha pozemku o výměře 777 m?, zastavěná plocha 192 m?, zpevněná plocha 138 m? a plocha zeleně 447 m?.

Na tomto pozemku je plánovaná výstavba dvoupodlažního solitérního domu s plochou střechou dispozice 5+kk (dvojgaráž) nebo 6+kk (jedna garáž) s celkovou užitnou plochou 291,95 m? (obytná plocha 123,66 m?, komunikační plocha 40,97 m?, technická plocha 86,83 m?, plocha teras a lodžií 40,49 m?) se zahradou o výměře 447 m?, kde může být umístěno venkovní posezení s bazénem po dohodě se stavitelem. Máme pro Vás připravené dvě dispozice a to s dvojgaráží a nebo jednou garáží s dalším pokojem či pracovnou a dostatečným parkováním před RD. Vnitřní uspořádání je navrženo tak, aby charakter domu maximalizoval možnost využití stavebního pozemku. V 1.NP domu se nachází závětří, zádveří se vstupem do garáže, chodba se schodištěm do 2. NP domu, pokoj pro hosty, koupelna, samostatné WC, obývací pokoj s kuchyní se vstupem na krytou terasu. S terasy je také zajištěn vstup do garáže. Ve 2. NP se nachází chodba se schodištěm z 1.NP a bočním schodištěm na střechu domu, dva samostatné pokoje s lodžiemi, ložnice (s vlastní prostornou šatnou se vstupem na prostornou terasu s krásným výhledem a se svou vlastní koupelnou + WC ), dále je ve 2. NP společná prostorná koupelna a samostatné WC se vstupem z chodby. Plánovaný bazén na zahradě u terasy a zahradní altán v zadní části zahrady Vám jistě nabídne příjemné posezení u venkovního krbu a stavitel zajistí v případě Vašeho požadavku vybudování - není zahrnuto v ceně.

Uvedená cena projektu zahrnuje pozemek včetně novostavby ve vyšším standardu, zasíťování inženýrskými sítěmi, oplocení pozemku ve standardu a dále vybavení novostavby ve vyšším standardu, dle dohody na společné schůzce Vás, naší RK a stavitelem projektu. Cena dále zahrnuje právní služby, provizi RK a administrativní náklady spojené s přípravou tohoto projektu. Plánované zahájení výstavby rok 2021/2022 a dokončení v roce 2023/2024.

Financování Vaší koupě prostřednictvím úvěrující banky se zajišťuje přes našeho úvěrového poradce. Více informací o této zakázce případně o celém projektu získáte u makléře projektu. Třída energetické náročnosti budovy: B - Velmi úsporná dle vyhlášky č.264/2020 Sb..
-----------------------------

Poznámka k ceně: cena vč. právních služeb a provize RK
-----------------------------

Číslo zakázky: 311714
-----------------------------

Lokalita: Olomouc

Parametry

Povaha inzerátu
prodej
Druh domu
rodinný dům, vila
Materiál stavby
cihla
Podlahová plocha domu (m²)
292
Počet podlaží
2

Prodej projektu výstavby rodinného domu 292 m?, pozemek 777 m?, Olomouc - Droždín

Zavřít Zavřít
Prodávající
Marián Urva
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!