Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Stylový prodejní stánek, bufet, dřevostavba

ObecŠtramberk
UliceJaroňkova
Povaha inzerátuprodej
Druh objektukomerční budovy, objekty
Účel nemovitostiprodejny, obchodní prostory a objekty
Stav nemovitostivelmi dobrý
Užitná plocha17 m²
Internet

Upozornění pro realitní kanceláře: Tento inzerent si výslovně nepřeje být kontaktován zprostředkovateli. Respektujte prosím jeho rozhodnutí a kontaktujte ho pouze pokud jste koncoví zájemci!

Ověříme dostupnost internetu
na vaší adrese

Cena:

neuvedeno

Popis:

Jedná se o použitý prodejní stánek rychlého občerstvení původně instalovaný na hradě Štramberk. Stánek je vhodný na sezónní prodej například na hrad, přehradu apod. Stánek byl pořízen jako nová stavba za cca 210 tisíc Kč.

Vnitřní prostor je 17 m2. Stánek je rozebraný, uskladněný a nachystaný k dopravě na určené místo, kde Vám ho odborná firma postaví. Doporučujeme firmu NOVOS, která ho stavěla i rozebírala a má vše popsáno a označeno. V případě, že máte zájem si stánek postavit sami, nebo prostřednictvím někoho jiného, kontaktujte nás předem pro více informací.

Cenu si domluvíme dohodou na telefonu v závislosti na ceně dopravy stánku, která bude stanovena dle počtu kilometrů na místo jeho umístění, rozsahu prací a úprav, která budete chtít od nás nebo si uděláte sami. U stánku je možné uplatnit odpočet DPH! Protože stánek není nový, v případě zájmu vám ho za dohodnutou cenu před stavbou ještě natřeme ochranným nátěrem a převezeme na místo, kde vám ho postavíme. Stánek je možné také upravit dle vaší potřeby - upravit rozměry, vybavení apod. Standardně je kompletně vybaven nábytkem pro provoz občerstvení a prodej suvenýrů. Předmětem prodeje není výčepní zařízení, lednice ani mrazák. Součástí prodeje jsou stoly a police zhotovené na míru, dřezy a baterie, rozvod elektro + osvětlení uvnitř stánku. Pro další info nás neváhejte kontaktovat na tel: +420777556021.

Tento inzerát byl uživatelem archivován, takže na něj již nelze reagovat. Zpravidla to značí, že zboží již prodal a jeho nabídka tedy již není aktuální.

Oblast inzerce:

Nový Jičín

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

10577453

Počet zhlédnutí:

35 816x

Zhlédnutí detailu:

2 437x

Galerie TOP inzerátů - Komerční reality

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 932 inzerátů