Prodej komerčního objektu

ObecŠtětí
UliceU stadionu
Povaha inzerátuprodej
Účel nemovitostizemědělské budovy
Energetická třídaG
Internet

Ověříme dostupnost internetu
na vaší adrese

Cena:

12 363 890 Kč

Popis:

Zprostředkujeme Vám prodej multifunkčního komerčního areálu na okraji Štětí, v blízkosti průmyslové zóny. Jeho součástí je komplex výrobních hal -logicky uspořádaných a na sebe navazujících – o celkovém rozměru 1 678 m. V jeho interiéru je krom hal, dílen, skladovacích prostor atp. ještě následující zázemí: tři kanceláře (každá cca 20 m), vybavená zasedací místnost (možnost sdílení v případě více nájemců) – 20 m, šatny včetně vybavení (skříňky, sprchy atp.), sociální zařízení (WC + umývárny).

V okrajové části komplexu budov je dále lakovna se samostatným vjezdem (2x) vybavená vzduchotechnikou. Prostor pojme čtyři osobní vozy a donedávna byla funkční. Původně zde však byla truhlárna.

V zadní části areálu je manipulační prostor o rozloze 660 m, garáž a přístřešek rozdělený na dvě části o celkové rozloze 176 m.

Krom toho lze pozemek o velikosti cca 2 500 m využít jako garážová stání pro osobní vozy a dva – tři autobusy či kamiony. V současné době je z 15 volných míst pro os. vozy 8 pronajato. Lze připravit více parkovacích míst.

Areál je možno rozdělit na jednotlivé sekce díky samostatným vchodům, vjezdům, lze přizpůsobit parking. V současné době je již část komplexu (cca 1/3) budov –pronajata. Objekt je vhodný pro jakoukoli výrobu, skladování, dílny, opravy, údržbu, atp. Areál je napojen na veřejné energeticko-inženýrské sítě, el.energie 120/380 V,vodovod, kanalizace, dálkové horkovodní potrubí. Energetická náročnost G. Celý objekt je střežen kamerovým systémem a je napojen na pult centrální ochrany Městské policie.

Vzhledem ke své poloze (D8 cca 15 min, tzn. Praha/Drážďany etc.) jde o logisticky zajímavou nemovitost. Ev. číslo: 23817.

-----------------------------

Číslo zakázky: 23817

-----------------------------

Lokalita: Štětí, U stadionu

Oblast inzerce:

Litoměřice

Druh inzerátu:

firemní inzerce

Číslo inzerátu:

13840940

Počet zhlédnutí:

1 938x

Zhlédnutí detailu:

37x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 046 637 inzerátů