Prodej, pozemek pro komerční výstavbu, 8 400 m2+ zahrada715;

Povaha inzerátuprodej
Druh pozemkustavební - komerční
Plocha pozemku0.8 ha (8400 m²
Internet

Upozornění pro realitní kanceláře: Tento inzerent si výslovně nepřeje být kontaktován zprostředkovateli. Respektujte prosím jeho rozhodnutí a kontaktujte ho pouze pokud jste koncoví zájemci!

Ověříme dostupnost internetu
na vaší adrese

Cena:

14 128 250 Kč

Popis: Nabízíme k prodeji pozemek určený k obytně výstavbě (v klidné rezidenční zástavbě) rod.domů a vil centrální častí Krupka u parku H.Linderové. Možnost výstavby pensionu, hotelu,obchodu,zábavného centra.(v lokalitě se nachází gymnázium, školy, banky, praktický lékaři, pošta, supermarkety ). Všechny inženýrské sítě na hranice pozemků. Příjemné místo k bydlení s výbornou dostupností do centra města Teplice v Čechách ve vzdálenosti 6,5 km. Plocha pozemku: 8.400 m2, Plocha zahrady: 715 m2.Dle územního plánu sídelního útvaru města Krupka jsou parcely určeny pro zástavbu občanskou vybaveností celoměstského charakteru a bydlení městského typu s integrovanou občanskou vybavenosti, zařízení drobné výroby a služeb.Cena:1 550 m2

Tento inzerát byl inzerentem pozastaven, což znamená, že v tuto chvíli ho není možné kontaktovat. Zpravidla to značí, že má vážného zájemce o své zboží nebo je jeho zboží v tuto chvíli nedostupné. Je dost možné, že inzerát ještě obnoví, takže může být rozumné si tuto stránku přidat do oblíbených a čas od času ji zkontrolovat.

Oblast inzerce:

Teplice

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

6731199

Počet zhlédnutí:

473 571x

Zhlédnutí detailu:

3 351x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 963 inzerátů