Stav.poz.-Řepiště-u Ostravy -právně čistý

ObecŘepiště
UliceSelská
Povaha inzerátuprodej
Druh pozemkustavební pro bydlení
Plocha pozemku0.1 ha (800 m²
Internet

Upozornění pro realitní kanceláře: Tento inzerent si výslovně nepřeje být kontaktován zprostředkovateli. Respektujte prosím jeho rozhodnutí a kontaktujte ho pouze pokud jste koncoví zájemci!

Ověříme dostupnost internetu
na vaší adrese

Cena:

700 Kč

Popis:

Stále aktuální inzerát!!!!Právě nyní je nejlepší doba pro koupi stav.pozemku se sítěmi na hranici.

ZDE NIKDY NEJSOU POVODNĚ!!!!! Spolupráce jen se spolehlivou MMreality Holding,se kterou jsou zákazníci spokojeni!!!!Nebo prodej přímému majitesli s vyřízením všech formalit.

Stav.pozemek /obec schválila nový územní plán v roce 2010/ v centrální obci Řepiště. Pozemek je trvale určen pro rodinnou výstavbu. Písemné stanovisko obce je k dispozici. Sítě na hranici pozemku. Zona bez záplav a povodní! Pojišťovny vás bez problémů pojistí. Krásná oblast,luxusní bydlení s dostupností služeb a 20min.do Ostravy/F.Místku autem.

Pozemek leží ve skvělé poloze s výhledem na Beskydy.

Parcela 1500m2. Vhodné pro výstavbu nízkoenergetických domů.

Plocha pozemku je rovinatá, příjezd po obecní komunikaci, veškeré sítě na hranici pozemku - voda, elektřina, plyn, optické sítě. MHD do Ostravy i do Frýdku-Místku.

Plynofikovaná obec, plyn na kraji pozemku.

Tento inzerát byl inzerentem pozastaven, což znamená, že v tuto chvíli ho není možné kontaktovat. Zpravidla to značí, že má vážného zájemce o své zboží nebo je jeho zboží v tuto chvíli nedostupné. Je dost možné, že inzerát ještě obnoví, takže může být rozumné si tuto stránku přidat do oblíbených a čas od času ji zkontrolovat.

Oblast inzerce:

Frýdek-Místek

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

4681699

Počet zhlédnutí:

498 137x

Zhlédnutí detailu:

7 415x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 924 inzerátů