JZ orient.pozemek- záruka-bez záplav- Řepiště

ObecŘepiště
UliceSelská
Povaha inzerátuprodej
Druh pozemkustavební pro bydlení
Plocha pozemku0.7 ha (7000 m²
Internet

Upozornění pro realitní kanceláře: Tento inzerent si výslovně nepřeje být kontaktován zprostředkovateli. Respektujte prosím jeho rozhodnutí a kontaktujte ho pouze pokud jste koncoví zájemci!

Ověříme dostupnost internetu
na vaší adrese

Cena:

700 Kč

Popis:

OBLAST BEZ VÝSKYTU POVODNÍ A RYCHLÝCH ZÁPLAV***OBEC NELEŽÍ NA ŽÁDNÉ ŘECE ANI NA SOUTOKU ŘEK***vhodné pro výstavbu nízkoenergetického domu - slunce celý den na pozemku!!!!Jihozápadně orientovaný pozemek.

Nabízím lukrativní právně čistý stavební pozemek o výměře 7000m2 v katastru obce Řepiště, okres Frýdek-Místek. Určený pro stavbu rodinného nebo nízkoenergetického domu. Přípojky elektro,plyn,voda, na hranici pozemku.

Obec je v celém rozsahu plynofikovaná,takže je třeba počítat s vedením VTL a STL plynu na pozemcích v celé obci. Na námi nabízeném pozemku plyn nevede!!!

Atraktivní lokalita klidného příměstského bydlení BEZ RIZIKA HROZBY POVODNÍ. Pozemek je určen územním plánem obce k výstavbě RD. Plocha parcely je rovinatá, příjezd po obecní komunikaci. Velmi výhodná poloha pozemků vhodná pro rodinné domy. Obec má do 2000 obyvatel.

Cena 700.-Kč/m2.

Plocha cca 7000 m2. Nedělíme. Neznehodnocujeme krásný rozlehlý pozemek.

Oblast inzerce:

Frýdek-Místek

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

4679931

Počet zhlédnutí:

704 739x

Zhlédnutí detailu:

12 087x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 943 inzerátů