24.05.2020 06:43   |  Nabídka / Prodám   |  Pozemky   |   Pozemky   |   Stavební parcely
Obec
Úlice
Ulice
Povaha inzerátu
prodej
Druh pozemku
stavební - komerční
Plocha pozemku
0.3 ha (2648 m²
Cena: 2 250 000 Kč
Popis:

Reality 11 Vám zprostředkují prodej ojedinělého stavebního pozemku o výměře 2.648 m2, na polosamotě u malé obce Jezná, na dohled od vodní nádrže Hracholusky (1,5 km), na velmi klidném místě v blízkosti přírody, pouhých 18 km od Plzně (20 minut jízdy) a 11 km od sjezdu dálnice Praha - Rozvadov. Částečně rovinatý a mírně svažitý travnatý pozemek, orientovaný na jihovýchod, s příjezdem po místní asfaltové komunikaci bez jakéhokoliv (ani sezónního) dopravního ruchu. Zadní část pozemku je unikátně lemována přírodním koridorem (zelená rokle se vzrostlými stromy).
Pozemek je územním plánem obce určen k výstavbě bydlení, max. zastavěnost pozemku je 20 % plochy (530 m2). Na pozemku již vybudována nová přípojka elektřiny, vydáno stavební povolení k realizaci vrtané studny (projekt a dokumentace v ceně), kladné vyjádření k možnosti vybudování plynové přípojky (plynovod na hranici pozemku). Na pozemku lze dle vlastního projektu v souladu s územním plánem zahájit bez prodlevy stavební řízení a realizaci výstavby. V případě zájmu lze k pozemku získat a smluvně převzít nerealizovaný dokončený projekt se stavebním povolením k výstavbě rodinného dvojdomu na tomto pozemku, o dvou oddělených domech (2x 5+kk), s veškerými schválenými náležitostmi (např. ČOV, dva sjezdy na pozemek, atd.). Vše realizováno kompletně na klíč projekční kanceláří, s možností rychlého zahájení této výstavby. Územní plán připouští i další podmíněně přípustná funkční využití plochy pozemku, např. ubytovací zařízení do kapacity 20 lůžek i další stavby (více info v ÚP obce Úlice).
Stavební pozemek se nachází v čisté venkovské lokalitě bez průmyslového znečištění, s okolními lesy, zejména však v blízkosti vyhledávané přírodní a rekreační oblasti Hracholuské přehrady, s rozsáhlými možnostmi sportovního a rekreačního vyžití. Dopravní spojení z Jezné do Plzně autobusem, vlaková zastávka Plešnice vzdálena od pozemku jen 1,5 km (trať Praha-Plzeň-Cheb).
Skvělá příležitost pro vybudování rodinného či rekreačního bydlení s možností různorodého využití další plochy pozemku, v klidné venkovské lokalitě v blízkosti přírody, a současně se skvělou dostupností krajského města s veškerou potřebnou občanskou vybaveností.
Financování koupě možné hypotečním úvěrem, zařídíme v rámci prodeje na klíč za nejvýhodnějších podmínek. Ev. číslo: 20944.
-----------------------------

Poznámka k ceně: Cena včetně provize zprostředkovatele, právního a
-----------------------------

Číslo zakázky: 20944
-----------------------------

Lokalita: Úlice

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat


REALITY 11 CZECH REPUBLIC a.s.
Odkaz: https://www.hyperreality.cz…

Váš makléř

kancelář Plzeň
Telefon: +420 722818550

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
firemní inzerce
Číslo inzerátu:
15547371
Počet zhlédnutí:
46x
Zhlédnutí detailu:
34x