27.03.2020 06:52   |  Nabídka / Prodám   |  Pozemky   |   Pozemky   |   Stavební parcely
Obec
Svitavy
Ulice
Povaha inzerátu
prodej
Druh pozemku
stavební - komerční
Plocha pozemku
0 ha (368 m²
Cena: 3 369 168 Kč
Popis:

Nabízíme Vám přízemní dům o dispozici 3+kk vhodný pro tři osoby. Bezbariérové řešení domu ocení malé rodiny či majitelé v pokročilejším věku. Řešení centrální místnosti umožňuje plné využití plochy při rozdělení do kuchyňské, jídelní a obývací zóny. V každém pokoji je prostor pro vestavné skříně. Součástí domu je koupelna s vanou, oddělenou toaletou a možností úložného prostoru v zádveří. Díky provětrávané fasádě lze použít různé dekory materiálů pro venkovní povrch.

Dům je vyprojektován ve variantě Standard jako dřevostavba, ale lze výstavbu realizovat i ve formě zděné stavby. Doporučujeme i variantu Exkluziv pro náročné klienty, kteří mají nejvyšším požadavky na kvalitu bydlení.

Realizace by měla být na slunném pozemku ve městě Svitavy. Pozemek se nachází v nové zástavbě, je rovinatý a obdelníkového tvaru. CP pozemku je 368 m2 s rozměry cca 15 x 24 m. Můžete si koupit samostatný pozemek, nebo si vybrat z naší nabídky typových domů, nebo Vám navrhneme dům přesně podle vašich představ. Budete mít kontrolu nad celým průběhem stavby, získáte vše pod jednou střechou, včetně financování, inženýringu, popřípadě nalezení jiné lokality na výstavbu. Naše stavby mají prokazatelnou úsporu na pořizovacích a provozních nákladech.

Město Svitavy je vhodné místo pro klidné bydlení v těsné blízkosti přírody s lesem a rybníky vhodný ke koupání. Občanská vybavenost je zde kompletní, škola, školka, sportovní hřiště, krytý plavecký bazén, poliklinika, praktický lékař, pošta, kino a další.

Pro více informací kontaktujte naši společnost. Uvedená cena je včetně DPH, tato cena je za pozemek a náklady za zprostředkování, výstavbu RD na klíč, bez představebního servisu a základové desky a daně z nabytí. Zajistíme Vám výhodné financování, popřípadě rádi pomůžeme s prodejem Vaší stávající nemovitosti. Doporučujeme prohlídku. Bidli - Jednoduše doma.

Lze financovat Hypoúvěrem Modré pyramidy např. s použitím vlastních zdrojů 673 834,- Kč a měsíční splátkou 10 776,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.
-----------------------------
Číslo zakázky: 177973
-----------------------------
Lokalita: Svitavy

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat


Bidli
Odkaz: https://www.hyperreality.cz…

Váš makléř

Michal Tesař
Telefon: +420 774110007

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
firemní inzerce
Číslo inzerátu:
15469571
Počet zhlédnutí:
105x
Zhlédnutí detailu:
31x