21.03.2020 06:53   |  Nabídka / Prodám   |  Pozemky   |   Pozemky   |   Stavební parcely
Obec
Tichá
Ulice
Povaha inzerátu
prodej
Druh pozemku
stavební - komerční
Plocha pozemku
0.1 ha (1094 m²
Cena: 1 590 Kč
Popis:

Tichá je obec nacházející se nedaleko hradu Hukvaldy v podhůří Beskyd v jihovýchodní části okresu Nový Jičín v Moravskoslezském kraji. Při pohledu z Tichavské hůrky (544 m) je jako na dlani vidět kraj, který se stal po staletí domovem mnoha generací tichavských obyvatel. Na jihu je lemován mohutnou hradbou Moravskoslezských Beskyd, jimž vévodí památný, pověstmi opředený Radhošť (1129 m). Žije zde přibližně 1 800 obyvatel. Přidáte se k nim?

Velmi klidné místo s celoroční dobrou dostupností, vyznačující se zdravým a čistým životním prostředím bez smogu a inverzí. Slunné místo s neopakovatelnými výhledy na panorama vrcholků Beskyd. To vše a mnohé další Vám můžeme nabídnout v rámci projektu pozemků pro bydlení v obci Tichá.

V současné době máme k dispozici bezmála ještě 11 parcel o výměrách od 1.057 m2 do 1.317 m2. Stavební pozemky jsou již vybaveny přípojkami elektrické energie a napojeny na nově vybudovaný a řádně zkolaudovaný vodovodní řád a jednotnou kanalizaci. Příjezd k pozemkům je zajištěn po nově vybudovaných komunikacích o šířce 4,5 m. Předmětem prodeje je parcela o výměře 1.094 m2 na přiloženém plánku označená číslem 40. Na již odprodaných pozemcích vyrostly první domy a zabydlely se první rodiny.
Dostupnost: centrum Frenštátu p./R. autem 2 minuty, pěšky 20 minut (2 km), Kopřivnice 14 km, Rožnov p./R. 13,5 km, Frýdek - Místek 25 km.

Lámete si hlavu s tím, kde na pořízení pozemku vzít či jak to celé i s případnou výstavbou rodinného domu financovat? Náš tým nezávislých finančních poradců Vám na míru připraví možnosti financování koupě při srovnání nabídky bank napříč českým trhem. Teď zbývá jediné - pro více informací a sjednání prohlídky pozemků kontaktujte našeho makléře.
-----------------------------
Poznámka k ceně: Ceny jsou uvedeny včetně provize RK a DPH ve výši 21%., včetně DPH, včetně provize, včetně právního
-----------------------------
Lokalita: Tichá

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat


4fin
Odkaz: https://www.hyperreality.cz…

Váš makléř

Bc. Lukáš Špánik
Telefon: +420 226256126

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
firemní inzerce
Číslo inzerátu:
15462736
Počet zhlédnutí:
1 834x
Zhlédnutí detailu:
264x