16.08.2019 14:22   |  Nabídka / Prodám   |  Pozemky   |   Pozemky   |   Stavební parcely
Obec
Svatoslav
Ulice
Povaha inzerátu
prodej
Druh pozemku
stavební - komerční
Plocha pozemku
0.1 ha (800 m²
Cena: 1 500 Kč

Popis: Jedná se o prodej rovinatého stavebního pozemku, který je dle platného územního plánu určen k výstavbě rodinného domu. Pozemek má obdélníkový tvar s celkovou rozlohou 800 m2. Je zde možnost dokoupit dalších 100 m2. Orientace na jihovýchod. Na pozemek celý den svítí slunce. Nachází se v klidné části obce Svatoslav. Přístup je z hlavní silnice. Celý pozemek je oplocený a hranice osázené smrky a tújemi. Na pozemku stojí stodola o rozměrech 17 x 10 m, s celkovou rozlohou 170 m2. Stodola má betonový základ, je postavená z cihel a střecha, na které jsou pálené tašky, prošla rekonstrukcí. Stodolu je možné využít např. jako dílnu, sklad atd. Její velká rozloha nabízí budoucím majitelům pozemku mnoho využití. Její cenový odhad 800.000 Kč a je součástí ceny pozemku. Na hranici sousedního pozemku je nově vybudována třífázová přípojka elektřiny, vyvedená nová veřejná kanalizace a veřejný vodovod.

Výhodou je klidná menší obec, prosluněnost pozemku, orientace na jihovýchod, rovinatý pozemek, využití prostorné stodoly, krásná příroda (CHKO Bílý potok) a dobrá dopravní dostupnost do Brna.

Obec Svatoslav se nachází v severozápadním výběžku Jihomoravského kraje na hranicích s krajem Vysočina v okrese Brno – venkov. Celý katastr obce leží v přírodním parku "Bílý potok". Dopravní obslužnost zajišťuje autobusová doprava. Autobusová zastávka vzdálená minutu pěšky. Spojení Velká Bíteš 10 km, Tišnov 12 km přípoj na vlak směr Brno, Kuřim 20 km, Brno 35 km a do Brna se dostanete za 30 minut po dálnici. V obci je mateřská školka, obchod se smíšeným zbožím a restaurační zařízení.
-----------------------------
Lokalita: Svatoslav

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt


Areality Vysočina, s.r.o.
Telefon: 774 787 701
Odkaz: https://www.hyperreality.cz…

Váš makléř

Ing. Dana Videnská
Telefon: +420 774787710

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
firemní inzerce
Číslo inzerátu:
15039808
Počet zhlédnutí:
77x
Zhlédnutí detailu:
21x