04.07.2019 23:06   |  Nabídka / Prodám   |  Pozemky   |   Pozemky   |   Stavební parcely
Obec
Praha
Ulice
Na Krocínce
Povaha inzerátu
prodej
Druh pozemku
stavební pro bydlení
Plocha pozemku
0.1 ha (600 m²
Upozornění pro realitní kanceláře
Tento inzerent si výslovně nepřeje být kontaktován zprostředkovateli. Respektujte prosím jeho rozhodnutí a kontaktujte ho pouze pokud jste koncoví zájemci!
Cena: 12 900 000 Kč
Popis:

Jsem přímý majitel a nabízím pozemek s projektem pro výstavbu funkcionalistické vily na jižním svahu nad Vysočanským údolím v ulici Na Krocínce, s pravomocným stavebním povolením. Tel. 607 588 584. Žádám realitní kanceláře, aby mě nekontaktovaly.

Projekt:
Podlahová plocha vily 300 m2 (+ terasy 41 m2), koncept 4+kk + 1-2+kk. Pozemek má výměru cca 600 m2.
Vila využívá vstupní a první patro pro bydlení s parkováním jednoho vozu v garáži a dvěma venkovními odstavnými stáními na vlastním pozemku. Spodní podlaží je otevřené do zahrady, je přístupné jak po vnějším, tak po vnitřním domovním schodišti a je možno jej využít pro různý účel - jako samostatnou bytovou jednotku nebo např. pro kancelářský provoz, živnostenskou praxi či jako wellness.
Ve vstupním patře je reprezentativní obývací pokoj s kuchyní, krbem a velkou venkovní terasou, šatna, spíž, WC, technická místnost a garáž. Ve 2. NP je velká ložnice s vlastní šatnou a koupelnou a dva prostorné pokoje s terasou a další koupelnou. Spodní podlaží má otevřenou dispozici dle popisu výše a bude přizpůsobeno vybranému účelu užívání.

V případě potřeby větší podlahové plochy (vyšší využitelnosti pozemku) lze provést úpravu objektu, kdy bude zachována uliční výška objektu (dvě nadzemní podlaží) a s ohledem na svažitost terénu v jižní (zahradní) části lze vložit o podlaží navíc. Podlahová plocha se tak zvýší na 383 m2 (celková plocha včetně teras 452 m2). V této variantě jde o koncept 4+kk + 2+kk + 2+kk + wellness.
Tato varianta pracuje i s možností instalace výtahu a dosažení úplné bezbariérovosti objektu.

Cena zahrnuje pozemek, prováděcí projekt a platné stavební povolení.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat


Hana Horálková
Telefon: 607 588 584

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
14980380
Počet zhlédnutí:
2 574x
Zhlédnutí detailu:
335x