Prodej Stavební pozemek, 4.868 m2, Pazderna

ObecPazderna
Povaha inzerátuprodej
Druh pozemkustavební pro bydlení
Plocha pozemku0.5 ha (4868 m²
Internet

Ověříme dostupnost internetu
na vaší adrese

Cena:

2 580 040 Kč

Popis:

Pro zájemce, kteří požadují dostatek soukromí, nabízíme odkoupení slunného pozemku o velikosti 4.868 m2 v obci Pazderna v okrese Frýdek-Místek. Video prohlídka pozemku na adrese: https://youtu.be/ORPJ90ZQGu4

Pozemek vhodný k výstavbě rodinného domu s přístupem po obecní komunikaci.

Máte rádi procházky krajinou a letní koupání? Žermanická přehrada je od pozemku vzdálena 2,5 km. Krásnou procházku či pohodovou jízdu na kole si tak můžete dopřávat i s dětmi bez nutnosti cestování autem. Čistá vodní plocha, kterou v dáli lemuje panorama hor, Vás doslova uchvátí. Na své si přijdou i milovníci rybaření. Kudy pak dál? Na hrázi je křižovatka mnoha turistických stezek a cyklotras, z nichž některé jsou naučné. Na severním břehu přehrady, se na ploše 2 ha nachází přírodní památka Žermanický lom, jehož mokřady oplývají vzácnou flórou a faunou. Možná, že když budete mít štěstí, spatříte tu vzácného čolka velkého.

Na tomto místě zapomenete na hektický běh civilizace se všemi negativními dopady a naberete pozitivní energii pro každodenní pracovní povinnosti. Více informací k pozemku Vám sdělí realitní makléř. Kde budete svůj nový domov stavět Vy?

Inzerent:Jirka
Telefon:728 818 188
Odpovědět na inzerát

Oblast inzerce:

Frýdek-Místek

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

14211957

Počet zhlédnutí:

94 692x

Zhlédnutí detailu:

388x

TOP inzeráty - Pozemky

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 047 173 inzerátů