Jedinečný pozemek 1141m2 v přírodě s výhledem

08.10. 11:01 | Nabídka / prodej | Pozemky | Stavební parcely
Spočítat splátky
ObecHýskov
UliceK Jakubině
Povaha inzerátuprodej
Druh pozemkustavební pro bydlení
Plocha pozemku0.1 ha (1141 m²)
Internetověřit dostupnost internetu

Ověříme dostupnost internetu
na vaší adrese

Cena:

3 400 000 Kč

Popis:

Prodáme plně zasíťovaný pozemek v obci Hýskov, okres Beroun s výměrou 1141m2 pro výstavbu přízemního rodinného domu. Pozemek se nachází na hranici CHKO Křivoklátsko, které je jedno z nejkrásnějších oblastí ve středních Čechách. Parcela má jedinečné umístění v mírném svahu s jížní orientaci a výhledem do údolí Berounky. V severní části přímo sousedí s borovicovým lesem. Na okraji pozemku jsou veškeré inženýrské sítě: elektřina, plyn, voda, opt.internet.

V obci je dostupná základní občanská vybavenost: škola, školka, pošta, zdravotní středisko, prodejny, restaurace, kulturní středisko, tenisové kurty, fotbalové hřiště. Dostupná autobusová a železniční doprava přímo v obci. Dostupnost na letiště VH 25min, Beroun 5min, Zličín 20min, Smíchov 35min.

Nechcete bydlet v "satelitu" a koukat jiným do oken? Chcete bydlet v klidném prostředí doslova s lesem v zádech, ale zároveň v rozumné vzdálenosti do Prahy či Berouna a s kompletní infrastrukturou? Největší kvalitou každé stavby jsou 3 věci: místo, místo a místo. Pokud chcete vidět na vlastní oči o čem mluvíme, neváhejte a ozvěte se, rádi Vám ho ukážeme.

Cena: 3.400.000,-

Poznámka k ceně:

Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí.

Podmínkou prodeje je záměr výstavby přízemního rodinného domu.

Oblast inzerce:

Beroun

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

13399202

Počet zhlédnutí:

308 972x

Zhlédnutí detailu:

1 932x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 006 371 inzerátů