24.05.2020 06:54   |  Nabídka / Prodám   |  Rodinné domy, vily, chaty   |   Rodinné domy, vily   |   Rodinné domy do 5 mil.
Obec
Lom
Ulice
Povaha inzerátu
prodej
Druh domu
rodinný dům
Dispozice domu
Podlahová plocha
125 m²
Velikost parcely
392 m²
Materiál budovy
cihla
Stav nemovitosti
Vybavenost domu
Druh umístění
Poloha domu
Možnost parkování
Energetická třída
Cena: 3 777 000 Kč
Popis:

Rádi Vám nabízíme prodej rodinného domu o užitné ploše 125 m2 s možností půdní vestavby. Dům je samostatný celkově oplocen. Vjezd k domu je za pomocí nové kovové pojezdové brány na dálkové ovládání. Rodinný dům je postaven z cihly a kamene. Je tvořen dvěma bytovými jednotkami. Jedna bytová jednotka je o velikosti 3+1 o celkové ploše 75 m2. A druhá bytová jednotka je o velikosti 2+1 o celkové ploše 50 m2 oba byty jsou průchozí a mají samostatnou kuchyň i koupelnu s toaletou a bojlerem. Ohřev vody je řešen kombinovaným bojlerem. Voda je pitná a rozvedena v celém domě. Přípojka na plyn je zavedená k domu. Dům je využíván v přízemí. Vytápění domu je na krbová kamna s výměníkem na dřevo teplo domu je rozvedeno radiátory. Komín je vyvložkován s revizí v nerezu. Okna jsou nová plastová, nové měděné elektrorozvody 220-380 V. V domě je zaveden kabel pro internet, satelit. Nové vchodové dveře. V celém domě je podlahová keramická krytina. Střecha je dělána nová s podkrovím nové tašky Bramak. Dům je zateplen, mnichovská omítka s obkladovým kamenem. Půdní prostor s novým podkrovím je připravena k Vaší realizaci s možností využití dalších 130 m2. Součástí domu je pozemek, dvorek na, kterém stojí pergola vše určeno pro stání na auto s příjezdovou komunikací se zámkové dlažby s možností celodenního posezení. Na pozemku je foliový skleník. Rodinný dům je v osobním vlastnictví zapsaný v katastru nemovitostí. Rodinný dům je umístěn v klidné obci v LomU u Mostu. Energetická náročnost G.

Lze financovat Hypoúvěrem např. s použitím vlastních zdrojů 755 400,- Kč a měsíční splátkou 12 081,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.
-----------------------------

Číslo zakázky: 180339
-----------------------------

Lokalita: Lom

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat


Bidli
Odkaz: https://www.hyperreality.cz…

Váš makléř

Ondřej Houška
Telefon: +420 774110007

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
firemní inzerce
Číslo inzerátu:
15547343
Počet zhlédnutí:
579x
Zhlédnutí detailu:
185x