05.08.2019 05:21   |  Nabídka / Prodám   |  Rodinné domy, vily, chaty   |   Rodinné domy, vily   |   Rodinné domy do 5 mil.
Obec
Mnichovo Hradiště
Ulice
Povaha inzerátu
prodej
Druh domu
rodinný dům
Dispozice domu
4+1
Podlahová plocha
280 m²
Velikost parcely
2000 m²
Materiál budovy
cihla
Stav nemovitosti
před rekonstrukcí
Vybavenost domu
Druh umístění
klidná část obce
Poloha domu
samostatný
Počet podlaží
2
Sklep apod.
ano, tento dům je podsklepen
Možnost parkování
Energetická třída
G
Upozornění pro realitní kanceláře
Tento inzerent si výslovně nepřeje být kontaktován zprostředkovateli. Respektujte prosím jeho rozhodnutí a kontaktujte ho pouze pokud jste koncoví zájemci!
Cena: 3 480 000 Kč

Popis: PRODEJ - dům ČESKÝ RÁJ (stav před rekonstrukcí). Majitel objektu Petr FIX, tel. 731 535 546. ZDE může začít Váš nový životní příběh...Nemovitost je bez jakýchkoliv právních vad nebo zástav. Vlastnit chalupu v této lokalitě je vždy srdeční záležitostí ! Srdečně Vás proto zvu na prohlídku této nemovitosti v této jedinečné lokalitě. Prohlídky objektu od září 2019. Původní zemědělská usedlost: částečně podsklepený rodinný dům se dvěma nadzemními podlažími a půdními prostory pod sedlovou střechou v nádherném místě (na klidné návsi), v lokalitě Český ráj - pod Drábskými světničkami (viz foto v galerii skalní masiv) s vlastním jihozápadně orientovaným pozemkem cca 2000 m2 (výhled na zámek Mnichovo Hradiště, hrad Bezděz a okolními výhledy na panorama Ještědu a již zmíněného skalního útvaru Drábské světničky). Vzdálenost je cca 40 min autem po dálnici Praha-Černý most ve směru na Turnov. Vybavení domu je morálně i technicky zastaralé, dům není napojen na plyn a kanalizaci. K dispozici je vlastní studna (hloubka 12 m) na vlastním pozemku. Elektroinstalace je světelná i motorová. Vytápění je pouze lokální na tuhá paliva. Kanalizace je řešena žumpou. Na stavebním pozemku se dále nachází stodola s kamennými základy. Stodola je z pískovcových štuk. Technický stav nemovitosti lze označit za dožitý, vyžaduje renovační práce. Prezentovaná cena je včetně právního servisu, cena nezahrnuje 4% daně z nabytí nemovitosti, kterou hradí kupující.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt


Petr Fix
Telefon: 731 535 546
Odkaz: http://www.prodej-chalupy-reality…

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
14964685
Počet zhlédnutí:
2 010x
Zhlédnutí detailu:
220x