Prodej, zemědělská usedlost, 23758 m2, Třeboc

12.07.2018 | Nabídka / prodej | Rodinné domy, vily, chaty | Rodinné domy do 5 mil.
Inzerát bez fotografií.

Energetická náročnost budovy

G

ObecTřeboc
Povaha inzerátuprodej
Druh domurodinný dům
Podlahová plocha1500 m²
Velikost parcely23758 m²
Materiál budovykamenný dům
Sklep apod.ano, tento dům je podsklepen
Možnost parkovánínekryté parkovací stání
Energetická třídaG
Internet

Ověříme dostupnost internetu
na vaší adrese

Cena:

4 900 000 Kč

Popis:

Reality 11 Vám zprostředkují prodej rozlehlé zemědělské usedlosti s pozemky o celk. výměře 23.758 m2, na okraji klidné vesnice Třeboc, v žádané přírodní lokalitě 60 km od Prahy.

Zemědělskou usedlost tvoří obytný patrový podsklepený dům, na který navazují rozsáhlé patrové hospodářské budovy tvořící uzavřený velký dvůr, s průjezdem na další nádvoří, na které přímo navazují svažité pozemky zahrad s původní stavbou sušárny ovoce a další pozemky luk a sadů. Převážná část budov je dobrém technickém stavu, obytná část usedlosti je podsklepená a dvoupodlažní, o velikosti 3+1 s příslušenstvím (tři velké pokoje, kuchyň s jídelnou, koupelna, spíž, předsíň, půda, sklep), rozsáhlé hospodářské patrové budovy (stodoly, sušárny chmele, chlévy, maštale, kolny) jsou udržovány v původním stavu z doby zemědělského hospodaření, ideálním ke stylové rekonstrukci. Rozlehlé navazující členité pozemky jsou z velké části též udržované, umožňující různorodé využití. Možnost dohody o prodeji nemovitosti bez části zemědělských pozemků.

Zachovalá zemědělská usedlost s ojedinělým souborem budov a pozemků na dobrém místě je ideální příležitostí k vybudování rekreačního sídla v zajímavé přírodní lokalitě, nebo trvalého venkovského bydlení s možností zemědělského hospodaření, či k jiné podnikatelské aktivitě. Nemovitost je při prodeji ihned k dispozici, financování koupě možné hypotékou, zajistíme na klíč za nejvýhodnějších podmínek. Ev. číslo: 14082.

-----------------------------

Poznámka k ceně: Cena včetně všech poplatků, právního a realitního

-----------------------------

Číslo zakázky: 14082

-----------------------------

Lokalita: Třeboc

Oblast inzerce:

Rakovník

Druh inzerátu:

firemní inzerce

Číslo inzerátu:

14306365

Počet zhlédnutí:

1 162x

Zhlédnutí detailu:

36x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 048 961 inzerátů