Rodinný dům 7+1+garáž, poz.1960 m², Libouchec, okr. Ústí n.L

ObecLibouchec
Povaha inzerátuprodej
Druh domurodinný dům
Dispozice domujiné dispozice
Podlahová plocha219 m²
Velikost parcely1965 m²
Materiál budovycihla
Stav nemovitostidobrý
Vybavenost domučástečně zařízeno
Druh umístěníklidná část obce
Poloha domusamostatný
Počet podlaží2
Sklep apod.ano, tento dům je podsklepen
Možnost parkovánígaráž
Energetická třídaG
Internet

Upozornění pro realitní kanceláře: Tento inzerent si výslovně nepřeje být kontaktován zprostředkovateli. Respektujte prosím jeho rozhodnutí a kontaktujte ho pouze pokud jste koncoví zájemci!

Ověříme dostupnost internetu
na vaší adrese

Cena:

3 500 000 Kč

Popis:

Při průjezdové komunikaciv obci Libouchec na Ústecku se nachází velmi prostorný dům s příjemnou zahradou s ovocnými a okrasnými stromy a se zastřešenou pergolu na podezdívce (15m²) s venkovním krbem a prostornou garáží (30m²). Dům, který byl energeticky optimalizován z projektu Zelená úsporám o užitné ploše celkem (219m²)se skládá z prostorné útulné a skvěle zařízené obývací kuchyně o výměře (28m²)– tento prostor je i podsklepen. V 1. NP se kromě zmíněné obývací kuchyně nachází přístavek verandy řešící zádveří, který sloužící jako šatna, klenutá předsíň a prostory provozované zavedené oblíbené cukrárny s obchodem (14m²), výrobnou (15m²)vybavenou dle normy EU, skladem, WC a venkovní obslužnou terasou (13m²). Ponechání vybavení cukrárny a výrobny je možno řešit dohodou. Dále se v 1. NP nachází užitkové místnosti o rozloze celkem (58m²)včetně kotelny s ekologickým vytápěním peletami s kombinovaným ohřevem vody s bojlerem dílny a skladovacích místností. Okna jsou v obytných částech objektu plastová, okna průčelí domu jsou nová špaletová, podlaha na půdě je odizolována a vytápěny jsou všechny prostory domu. V domě je zavedena ele. 220/380V. V 2. NP se nachází 7 obytných místností a nová koupelna s WC a sprchovým koutem s koupacím prostorem. Prostor lze stavebně vymezit na dvě bytové jednotky. Plyn je zaveden na okraj pozemku a dosud není přípojka využívána. Obec Libouchec má strategickou polohu v blízkosti přípojky na D8, těsný dosah Ústí nad Labem, Děčína i Teplic dávají místu jistou

exkluzivitu. Dále můžeme připomenout blízkost střediska zimních sportů Telnice, malebná zákoutí Tisských stěn, a možnosti turistiky a cykloturistiky v okolí Sněžníku i na Krušnohorských stezkách po obou stranách hranice.

SLEVA PŘI RYCHLÉM JEDNÁNÍ.

Oblast inzerce:

Ústí nad Labem

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

14061793

Počet zhlédnutí:

791 428x

Zhlédnutí detailu:

887x

Galerie TOP inzerátů - Rodinné domy, vily, chaty

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 050 069 inzerátů