09.05.2018 23:36   |  Nabídka / Prodám   |  Rodinné domy, vily, chaty   |   Rodinné domy, vily   |   Rodinné domy do 5 mil.
Obec
Libouchec
Ulice
Povaha inzerátu
prodej
Druh domu
rodinný dům
Dispozice domu
jiné dispozice
Podlahová plocha
219 m²
Velikost parcely
1965 m²
Materiál budovy
cihla
Stav nemovitosti
dobrý
Vybavenost domu
částečně zařízeno
Druh umístění
klidná část obce
Poloha domu
samostatný
Počet podlaží
2
Sklep apod.
ano, tento dům je podsklepen
Možnost parkování
garáž
Energetická třída
Upozornění pro realitní kanceláře
Tento inzerent si výslovně nepřeje být kontaktován zprostředkovateli. Respektujte prosím jeho rozhodnutí a kontaktujte ho pouze pokud jste koncoví zájemci!
Cena: 3 500 000 Kč

Popis: Při průjezdové komunikaciv obci Libouchec na Ústecku se nachází velmi prostorný dům s příjemnou zahradou s ovocnými a okrasnými stromy a se zastřešenou pergolu na podezdívce (15m²) s venkovním krbem a prostornou garáží (30m²). Dům, který byl energeticky optimalizován z projektu Zelená úsporám o užitné ploše celkem (219m²)se skládá z prostorné útulné a skvěle zařízené obývací kuchyně o výměře (28m²)– tento prostor je i podsklepen. V 1. NP se kromě zmíněné obývací kuchyně nachází přístavek verandy řešící zádveří, který sloužící jako šatna, klenutá předsíň a prostory provozované zavedené oblíbené cukrárny s obchodem (14m²), výrobnou (15m²)vybavenou dle normy EU, skladem, WC a venkovní obslužnou terasou (13m²). Ponechání vybavení cukrárny a výrobny je možno řešit dohodou. Dále se v 1. NP nachází užitkové místnosti o rozloze celkem (58m²)včetně kotelny s ekologickým vytápěním peletami s kombinovaným ohřevem vody s bojlerem dílny a skladovacích místností. Okna jsou v obytných částech objektu plastová, okna průčelí domu jsou nová špaletová, podlaha na půdě je odizolována a vytápěny jsou všechny prostory domu. V domě je zavedena ele. 220/380V. V 2. NP se nachází 7 obytných místností a nová koupelna s WC a sprchovým koutem s koupacím prostorem. Prostor lze stavebně vymezit na dvě bytové jednotky. Plyn je zaveden na okraj pozemku a dosud není přípojka využívána. Obec Libouchec má strategickou polohu v blízkosti přípojky na D8, těsný dosah Ústí nad Labem, Děčína i Teplic dávají místu jistou exkluzivitu. Dále můžeme připomenout blízkost střediska zimních sportů Telnice, malebná zákoutí Tisských stěn, a možnosti turistiky a cykloturistiky v okolí Sněžníku i na Krušnohorských stezkách po obou stranách hranice. SLEVA PŘI RYCHLÉM JEDNÁNÍ.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit
Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
13809015
Počet zhlédnutí:
2 060 132x
Zhlédnutí detailu:
1 854x