Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Nemovitost Janovice

ObecJanovice
Povaha inzerátuprodej
Druh domudvougenerační rodinný dům
Dispozice domu4+1
Podlahová plocha408 m²
Velikost parcely876 m²
Materiál budovycihla
Stav nemovitostivelmi dobrý
Druh umístěníklidná část obce
Poloha domusamostatný
Počet podlaží2
Sklep apod.ano, tento dům je podsklepen
Možnost parkovánígaráž
Novostavbaano
Internet

Upozornění pro realitní kanceláře: Tento inzerent si výslovně nepřeje být kontaktován zprostředkovateli. Respektujte prosím jeho rozhodnutí a kontaktujte ho pouze pokud jste koncoví zájemci!

Ověříme dostupnost internetu
na vaší adrese

Cena:

2 890 000 Kč

Popis: Prodej cihlové domu: jedná se o samostatný, podsklepený rodinný dům č.p. 130 Janovice. Konstrukce budovy je zděná a její stavebně- technický stav je odpovídající dobré údržbě. Střecha budovy je sedlová s krytinou z plechových šablon. Na střeše jsou žlaby se svody, bleskosvod, střešní okna a komín. Pod střechou se nachází obytné podkroví. Klempířské konstrukce jsou z pozinkovaného plechu. Fasáda domu je zateplená. Okna domu jsou plastová se žaluziemi. Vchodové dveře jsou plastové. Na budovu v I. NP navazuje vestavěná garáž pro jeden automobil. Nad garáží se nachází zastřešená terasa s přístupem z obytného podkroví. K domu patří zahrada. Velká část kolem domu je zpevněná plocha. Z rodinného domu je dobrá dostupnost do větších měst v okolí jako Frýdek Místek kam je to pouhých deset km do centra města. Zastávka autobusu ,,Janovice, Chovanec,, se nachází cca 180 m od nemovitosti a nejbližší železniční stanice se nachází 3 km od nemovitosti v obci Pržno. Vhodné pro rodiny s dětmi. V místě obce se nachází mateřská a základní škola.
Inzerent:René Ohlídal
Telefon:602 612 561
Odpovědět na inzerát

Oblast inzerce:

Frýdek-Místek

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

13498294

Počet zhlédnutí:

491 441x

Zhlédnutí detailu:

1 390x

Galerie TOP inzerátů - Rodinné domy, vily, chaty

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 903 inzerátů