13.02.2017 16:23   |  Nabídka / Prodám   |  Rodinné domy, vily, chaty   |   Rodinné domy, vily   |   Rodinné domy do 5 mil.
Obec
Zlončice
Ulice
Povaha inzerátu
prodej
Druh domu
dvougenerační rodinný dům
Dispozice domu
5+kk
Podlahová plocha
138 m²
Velikost parcely
984 m²
Materiál budovy
cihla
Stav nemovitosti
rozestavěný
Vybavenost domu
nezařízeno
Druh umístění
klidná část obce
Poloha domu
samostatný
Počet podlaží
2
Možnost parkování
nekryté parkovací stání
Novostavba
ano
Energetická třída
B
Upozornění pro realitní kanceláře
Tento inzerent si výslovně nepřeje být kontaktován zprostředkovateli. Respektujte prosím jeho rozhodnutí a kontaktujte ho pouze pokud jste koncoví zájemci!
Cena: 4 999 000 Kč
Popis:

Prodej precizně provedené novostavby nízkoenergetického rodinného domu 138 m2, pozemek 984 m2

Prodej precizně provedené a architektonicky velice zdařile řešené novostavby nízkoenergetického rodinného domu o dispozici 5+kk se dvěma koupelnami, východně až jihovýchodně orientovaným balkónem v podkroví a terasou s pergolou v 1NP.

Dům dispozičně umožňuje komfortní rodinné bydlení, zařízení domácí kanceláře i hostinského pokoje.

Podrobnosti:
Vstup do domu je z jihozápadní strany směrem od komunikace. Vstupuje se do zádveří. Ze zádveří se vstupuje do chodby, ze které jsou přímo přístupné všechny místnosti v přízemí a schodiště do podkroví. Jedná se o pokoj, koupelnu s vanou a WC, úložný prostor pod schodištěm a hlavní obytnou místnost – obývací pokoj s kuchyňským koutem, jídelnou a výstupem na terasu se zastřešenou pergolou (ve výstavbě).

Schody do podkroví se přijde do středové chodby, ze které jsou přístupny tyto místnosti: prostorná ložnice, dispozičně oddělená od dalších dvou pokojů se společnou terasou a dále koupelna se sprchovým koutem a WC.

V přízemí i podkroví je instalováno podlahové vytápění s centrální akumulační nádobou s plovoucím bojlerem na ohřev teplé užitkové vody prostřednictvím elektrických topných těles s regulovaným výkonem až 15kW a s přípravou na připojení dalších zdrojů tepla. Obě koupelny jsou navíc osazeny otopnými žebříky.
Rodinný dům je řešen jako zděná stavba s jedním nadzemním podlažím a obytným podkrovím. Jako zdicí materiál nosných stěn i příček je použit stavební sytém Porfix. Zateplení svislých konstrukcí je realizováno pomocí polystyrenu s finálním fasádním systémem. Precizně je zateplena fasáda, střecha i vnější a vnitřní špalety kolem oken a dveří.

Systém vytápění a ohřevu TUV je řízen kvalitním regulačním systémem Siemens, který umožňuje libovolné rozšíření v budoucnosti (regulace teploty v jednotlivých místnostech, připojení dalších zdrojů tepla, připojení záložního zdroje UPS apod.)

Koncepce domu, systému vytápění, regulace a stavební připravenost počítá s možnou realizací úsporných a ekologických systémů vytápění. Příprava je provedena pro instalaci krbové vložky, kamen či kuchyňského sporáku s teplovodním výměníkem v hlavní obytné místnosti v 1NP, pro připojení teplotního čerpadla vzduch-voda/země-voda/voda-voda a pro připojení solárních kolektorů. Sklon i orientace střechy je rovněž vhodná pro instalaci fotovoltaické elektrárny, která může doplnit energetickou nezávislost domu. Elektroinstalace pro připojení elektrárny je připravena.

Odvod dešťové vody je realizován do dvou vsakovacích jímek s možností vybudování nádrže na dešťovou vodu pro její následné využití k závlaze zahrady a jiným užitkovým účelům.

Dům je napojen na inženýrské sítě: elektřina, vodovod, kanalizace.

Zpevněná přístupová cesta realizovaná betonovou zámkovou dlažbou. Oplocení pozemku je realizováno pletivem na ocelových sloupcích.
Pro parkovaní na pozemku je ideální využít a zpevnit plochu o výměře až cca 22 x 6 m, která se nachází vlevo od přístupové cesty pro pěší. Tím se dle dispozičního řešení získá pohodlné parkovací stání pro cca 5 i více vozů a současně i jinak využitelná zpevněná plocha (například pro dětské hry), která nezasahuje do prostoru zahrady.

V místě je nové veřejné dětské hřiště.

V současné době je dům nabízen bez vnitřních úprav, které budou realizovány dle individuálního přání a výběru provedeného novým majitem. Jedná se zejména o kuchyňskou linku, obklady, dlažby, sanitu, podlahové krytiny a případné barevné či lazurové výmalby (v uvedené ceně je dům v základní bílé výmalbě). Tyto dokončovací práce budou realizovány na základě předem definovaných cen práce za m2, ke kterým bude připočtena cena materiálu a doprava. Realizovat tyto dokončovací práce je podmínkou prodeje domu. Chceme vše dokončit ve vysoké kvalitě a s precizností , s jakou je realizována celá stavba.
Po dohodě je možné realizovat i libovolné další zákaznické úpravy a práce dle představ nového majitele.

S případným financováním prostřednictvím hypotečního úvěru rádi pomůžeme.

Místo:
Zlončice, PSČ 278 01 (Nové Zlončice u Chvatěrub)

Dopravní dostupnost:
Vozem: na metro Kobylisy po D8 (19km) nebo silnici II. třídy č. 608 (17km) za cca 20 minut.
BUS a vlak: zastávka autobusu cca 300 m od domu v obci Chvatěruby i Zlončice. Spojení do Prahy busem na metro Kobylisy nebo vlakem na metro Nádraží Holešovice.

Technické parametry:

Typ nemovitosti: rodinný dům
Poloha domu: samostatný
Dispozice: 5+kk
Typ budovy: zděná (Porfix), nízkoenergetická
Typ vlastnictví: osobní
Zařízení: bez vybavení interiérů
Energetická náročnost: B – velmi úsporná
Podlaží: 1NP + podkroví
Balkón: 2,6 m2
Parkování: 5
Terasa: 14 m2 (lze rozšířit)
Zastavěná plocha: 89 m2
Obestavěný prostor: 571 m2
Obytná plocha: 100 m2
Podlahová plocha: 138 m2
Plocha pozemku: 984 m2

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat


Volodymyr Sheketa
Telefon: 774 859 337

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
12570385
Počet zhlédnutí:
1 712 116x
Zhlédnutí detailu:
6 479x