01.02.2019 08:47   |  Nabídka / Prodám   |  Rodinné domy, vily, chaty   |   Rodinné domy, vily   |   Rodinné domy do 5 mil.
Obec
Libouchec
Ulice
Povaha inzerátu
prodej
Druh domu
dvougenerační rodinný dům
Dispozice domu
4+kk
Podlahová plocha
136 m²
Velikost parcely
593 m²
Materiál budovy
cihla
Stav nemovitosti
nově dostavěno
Vybavenost domu
nezařízeno
Rok kolaudace
2019
Druh umístění
klidná část obce
Poloha domu
samostatný
Počet podlaží
1
Možnost parkování
nekryté parkovací stání
Novostavba
ano
Energetická třída
Upozornění pro realitní kanceláře
Tento inzerent si výslovně nepřeje být kontaktován zprostředkovateli. Respektujte prosím jeho rozhodnutí a kontaktujte ho pouze pokud jste koncoví zájemci!
Cena: 3 530 000 Kč

Popis: Prodej novostavby samostatně stojícího rodinného domu o velikosti 4+kk s terasou se zastavěnou plochou 136 m2 na vlastním pozemku o celkové výměře 593 m2 v Ústí nad Labem - Libouchec v obytné zóně LÁNY. Vlastní objekt rodinného domu je jednopodlažní nepodsklepený, obdélníkového půdorysu s plochou střechou s živičnou krytinou. Fasádu objektu - strukturovaná omítka (1-1,5mm). Hlavní vstup do objektu RD je ze západní strany, další přímé výstupy jsou z obývacího pokoje na zastřešenou venkovní terasu a zahradu. Z hlediska stavebně technického je RD proveden jako zděný systém s obvodovým nosným zdivem a příčkami v kompletním systému Porfix. Strop objektu je řešen jako omítnutý stropní panel, který tvoří zároveň spád střechy. Založení objektu je na základových pásech z prostého betonu. Zateplení objektu tvoří v rovině střechy tuhá vhodná tepelná izolace, po obvodu stěn tepelná izolace EPS tl.150 mm, v podlaze jsou pod systémovou deskou 50 mm tepelně izolační desky. Okna jsou plastová s izolačními dvojskly, venkovní dveře plastové. Vnitřní dveře dřevěné rámové. Vytápění objektu zajišťuje plynový závěsný turbokotel se systémem podlahového vytápění. Součástí stavby rodinného domu bude dále realizace zpevněného povrchu příjezdové cesty na pozemek k venkovnímu stání, zasakovací jímka srážkových vod. Dispozice domu: ložnice, pracovna, dětský pokoj, koupelna, obývací pokoj s kuchyní a jídelním koutem, technická místnost, WC, chodba, zádveří, krytá terasa. Změnu dispozičního řešení dle přání klienta lze domluvit. Veškerá občanská vybavenost v místě. Další informace a kompletní projektová dokumentace na vyžádání.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt


BEZRM
Telefon: 739 297 170

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
12189515
Počet zhlédnutí:
110 819x
Zhlédnutí detailu:
2 609x