Dvougenerační rodinný dům

ObecVyškov
UlicePazderna
Povaha inzerátuprodej
Druh domudvougenerační rodinný dům
Dispozice domujiné dispozice
Podlahová plocha233 m²
Velikost parcely1823 m²
Materiál budovycihla
Stav nemovitostipřed rekonstrukcí
Vybavenost domunezařízeno
Rok kolaudace1979
Druh umístěníklidná část obce
Poloha domusamostatný
Počet podlaží2
Sklep apod.ano, tento dům je podsklepen
Možnost parkovánígaráž
Internet

Upozornění pro realitní kanceláře: Tento inzerent si výslovně nepřeje být kontaktován zprostředkovateli. Respektujte prosím jeho rozhodnutí a kontaktujte ho pouze pokud jste koncoví zájemci!

Ověříme dostupnost internetu
na vaší adrese

Cena:

5 500 000 Kč

Popis:

Dovolujeme si nabídnout dvougenerační, dvoupodlažní rodinný dům v klidné lokalitě na rozhraní ulic Pazderna a Pionýrská v Dědicích. Nemovitost je bez jakéhokoli zatížení a věcných břemen. Objekt je solitérní se třemi samostatnými vstupy, rozsáhlou zahradou ve vnitrobloku a disponuje garáží. Objekt prošel na počátku 80.let rozsáhlou rekonstrukcí s nádstavbou, má dvě nadzemní podlaží a je částečně podsklepený. V prvním podlaží se nachází převýšená vstupní hala s dominantním schodištěm, 4 obytné místnosti s převýšeným stropem, kuchyň, koupelna, WC a zimní zahrada. Ve druhém podlaží se nachází samostatný byt 2+1s koupelnou, WC a dvěma terasami. Objekt disponuje velkorysými půdními prostory s vlastním nezávislým vstupem, které jsou vhodné pro možné vytvoření třetí samostatné bytové jednotky. Obytné místnosti v objektu jsou situovány na sever, východ a jih.

K objektu náleží rovinatý pozemek o celkové výměře 1823m2 z toho zastavěná plocha činní 233 m2. K pozemku vedou dvě protilehlé příjezdové cesty s velkou parkovací plochou. Pozemek se nachází v rekreační zóně, v blízkosti městského parku a má vynikající dopravní dostupnost, nachází se 1,5 km od nájezdů na dálnici D1, centrum města je vzdálené 1 km, vzdálenost autobusové zastávky je 300m. V okruhu 0,5 km jsou veškeré důležité služby, mateřské a základní školy, obchody, restaurace, hotel, zařízení pro rekreační a sportovní vyžití jako jsou posilovna, zimní a atletický stadion, dětská hřiště, městský park, krytý bazén s venkovním koupalištěm a jsou propojeny nově vybudovanou cyklostezkou a stezkou pro in-line bruslení.

Cena 5 500 000, nebo nejvyšší nabídce. Bez RK. Tel. 608401561.

Obec : Vyškov 682 01

Katastrální území : Vyškov - Dědice

Charakter stavby : objekt k rekonstrukci

Účel stavby : bydlení, podnikání

Zastavěná plocha : 233 m2

Plocha pozemku : 1823 m2

Cena : 5 500 000, nebo

nejvyšší nabídce

Inzerent:Roman Pořízek
Telefon:608 401 561
Odpovědět na inzerát

Oblast inzerce:

Vyškov

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

14579278

Počet zhlédnutí:

327 442x

Zhlédnutí detailu:

497x

Galerie TOP inzerátů - Rodinné domy, vily, chaty

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 897 inzerátů