14.05.2020 07:00   |  Nabídka / Prodám   |  Rodinné domy, vily, chaty   |   Rodinné domy, vily   |   Rodinné domy do 3 mil.
Obec
Duchcov
Ulice
Povaha inzerátu
prodej
Druh domu
rodinný dům
Dispozice domu
Podlahová plocha
486 m²
Velikost parcely
746 m²
Materiál budovy
cihla
Stav nemovitosti
Vybavenost domu
Druh umístění
Poloha domu
Počet podlaží
3
Možnost parkování
Energetická třída
Cena: 2 649 000 Kč
Popis:

Exklusivně Vám nabízíme k prodeji nájemní dům o celkové výměře 746 m2 na ul. Skladištní v Duchcově u Teplic. Součástí prodeje jsou dvě stavby nacházející se na jednom pozemku a mají samostatné vchody. Budova č. 1 (dle fotografie rohová stavba) disponuje celkem čtyřmi samostatnými bytovými jednotkami. Z toho je momentálně jedna obsazena nájemníky, kdy nájem činní 10.000,- Kč. Další bytová jednotka je aktuálně připravena k obsazení dalším nájemníkem. V přízemí jsou další dvě samostatné bytové jednotky, ve kterých je započata rekonstrukce. Zde jsou připraveny nové rozvody elektřiny, vody a odpadů. Dále je možnost dalšího dobudování dvou samostatných bytových jednotek v půdním prostoru domu č. 1, zde je také možnost vybudování terasy, na kterou je z půdy možný vstup. V půdním prostoru domu jsou taktéž připraveny rozvody vody, elektřiny a odpadů. Vytápění budovy je řešeno v současné době elektrickými přímotopy, avšak v budově je připraven plyn, popř. je možné vytápění i pomocí krbových kamen s vývodem do komína. Stavba č. 2 (modré barvy, viz. fotografie domu) disponuje jednou samostatnou bytovou jednotkou o dispozici 3+1, zde je řešené vytápění této jednotky krbovými kamny s výměníkem. Nájemné této jednotky je stanoveno na částku 11.000,- Kč a je momentálně také obsazeno nájemníky. Tato jednotka se nachází v 2NP a v přízemí je volný prostor, který sloužil jako autodílna, nyní je prostor prázdný a je možno zde vybudovat další bytovou jednotku. Prostor je také připraven rozvodem vody, odpadů, elektřiny a případně také plynu (celkově 3x přípojka plynu). Všechny jednotky obou budov jsou připraveny k samostatnému připojení elektroměrů. Celý dům je osazen novými plastovými okny. Střešní krytina je dobré kondici. V současné době je k budovám zpracován projekt k dobudování bytových jednotek. Stavba je již započata a povolena stavebním úřadem. Tuto nabídku doporučuji zejména pro investiční záměr k využití dalšího pronajímání bytových jednotek, případně části budovy pro komerční využití.
Energetický štítek není momentálně vyhotoven, proto je inzerováno ve třídě "G" jako mimořádně nehospodárné, avšak před prodejem bude energetický štítek zpracován a předán novému majiteli.
-----------------------------

Lokalita: Duchcov

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat


LeoReal spol. s r.o.
Odkaz: https://www.hyperreality.cz…

Váš makléř

Lukáš Ferenc
Telefon: +420 774739631

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
firemní inzerce
Číslo inzerátu:
15533483
Počet zhlédnutí:
333x
Zhlédnutí detailu:
207x