Prodej, Rodinné domy, 220 m2 - Čejkovice

ObecČejkovice
Povaha inzerátuprodej
Druh domurodinný dům
Podlahová plocha220 m²
Materiál budovycihla
Počet podlaží1
Energetická třídaG
Internet

Ověříme dostupnost internetu
na vaší adrese

Cena:

2 500 000 Kč

Popis:

V známé vinařské obci Čejkovice s templářskými sklepy, historickým zámkem a neopakovatelnou vinařskou atmosférou nabízíme k prodeji prostorný rodinný dům.

Jedná se o samostatně stojící, rohový dům s dvorem a zahradou. Nemovitost je v současnosti dispozičně řešena velkou vstupní halou, schodištěm, dvěma pokoji s výhledem do ulice a kuchyní, koupelnou a spižírnou orientovanou do zahrady.

V patře jsou dva samostatné neprůchozí pokoje, prostorná hala se schodištěm, veranda a půdní prostor s možností rozšíření o další místnosti. Z verandy je nádherný výhled na okolité vinice.

Dům je vhodný k rekonstrukci a nabízí vícero možnosti k novému dispozičnímu řešení, popřípadě úpravu na dvougenerační dům o dispozici 2+1 a 3+1 anebo varianta rozšíření o půdní vestavbu. Návrh možného řešení přestavby je znázorněn v půdorysu.

Objekt je cihlový, celý podsklepený, se sedlovou střechou. Parkovat lze přímo ve vjezdu. Nemovitost je napojena na veškeré inženýrské sítě (plyn, elektřina, voda, kanalizace). K domu přináleží dvůr a zahrada s ovocnými stromy a menší vinicí, celková plocha pozemku je 850 m2. Vjezd na zahradu je možný z přilehlé zatravněné cesty. Dům je zcela vyklizen, vhodný k okamžitému započetí rekonstrukce. Vzdálenost autem od Brna je 40 minut, od Břeclavi 25 minut.

Nespornou devízou je lokalita jižní Moravy a tradiční obce Čejkovice s pestrou nabídkou kulturního vyžití po celou turistickou sezónu. Zajistíme pro Vás kvalitní právní, hypoteční a daňový servis (znalecké posudky, PENB). V případě otázek či zájmu o prohlídku kontaktujte prosím uvedeného makléře.

-----------------------------

Číslo zakázky: 00356

-----------------------------

Lokalita: Čejkovice

Oblast inzerce:

Hodonín

Druh inzerátu:

firemní inzerce

Číslo inzerátu:

14242472

Počet zhlédnutí:

2 896x

Zhlédnutí detailu:

164x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 048 862 inzerátů