Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Prodej, zemědělská usedlost, Ubušínek

ObecUbušínek
Povaha inzerátuprodej
Druh domurodinný dům
Podlahová plocha2651 m²
Velikost parcely2651 m²
Materiál budovycihla
Počet podlaží1
Internet

Ověříme dostupnost internetu
na vaší adrese

Cena:

1 764 000 Kč

Popis:

Prodej usedlosti, kde se setkává historie a příroda jedinečným způsobem. Chalupa s pěknou velkou parcelou je významnou kulturní památkou. Její poloha na okraji upravené obce je v přímém kontaktu s krásnou přírodou CHKO Žďárské vrchy.

Jedná se o čtyřboký statek kolem uzavřeného dvora z 19. století. Roubené obytné stavení má klenutou centrální chodbu, vpravo od ní světnici, kuchyň s pekárnou a prádelnu, vše s původními dřevěnými stropy. Vlevo jsou dvě klenuté spižírny, při dvoře je vstup do chléva, sklepa, na půdu a do podsíně. Dvůr obklopují různé hospodářské budovy. S interiérem i okolím domu se můžete lépe seznámit v seriálu ČT "Četníci z Luhačovic", natáčely se zde dva díly. Nový majitel získá nemovitost s bohatým kulturním dědictvím, která je zároveň velmi praktická pro užívání. V rámci prodeje poskytneme zdarma konzultaci s odborníkem na revitalizaci památkových objektů a poradíme s možnostmi získání dotací na financování odborných oprav. Cena je k jednání v rámci prohlídky.

-----------------------------

Číslo zakázky: 601622

-----------------------------

Lokalita: Ubušínek

Oblast inzerce:

Žďár nad Sázavou

Druh inzerátu:

firemní inzerce

Číslo inzerátu:

13638176

Počet zhlédnutí:

11 529x

Zhlédnutí detailu:

500x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 963 inzerátů