03.04.2021 13:20   |  Nabídka / Prodám   |  Komerční reality   |   Komerční reality   |   Restaurace, bary - pronájem
Obec
Kopřivnice
Ulice
Záhumenní
Povaha inzerátu
pronájem
Druh objektu
komerční prostory, části budov
Účel nemovitosti
restaurace, bary
Stav nemovitosti
velmi dobrý
Užitná plocha
250 m²
Energetická třída
Upozornění pro realitní kanceláře
Tento inzerent si výslovně nepřeje být kontaktován zprostředkovateli. Respektujte prosím jeho rozhodnutí a kontaktujte ho pouze pokud jste koncoví zájemci!
Cena: 50 000 Kč
Popis:

Pronájem nebytových prostor(v tuto chvíli Restaurace Můj Svět),zavedené a velmi oblíbené restaurace v centru Kopřivnice, včetně vybavení, inventáře a kompletně zařízené kuchyně v multifunkčním 5ti patrovém objektu Medical Care Centre. Restaurace o celkové výměře cca 250m2 se skládá z restaurační části o kapacitě 70 hostů, součástí je i prostorný dětský koutek, dále pak z kuchyně, chladícího boxu, skladovacích místností, oddělených toalet pro hosty i personál. Šatna pro personál je separována na stejném podlaží budovy. Vybavení kuchyně je moderní plně funkční, je plně vybavená dle potřeba kapacity restaurace, uzpůsobena pro moderní gastronomii.

Restaurace s dřevěným zdobeným barovým pultem je vybavena potřebným inventářem a spotřebiči, včetně moderního kávovaru. Kuchyňské prostory jsou vybaveny vzduchotechnikou (odsáváním), restaurační prostor disponuje třemi klimatizačními jednotkami. Ohřev teplé vody je řešen samostatnými elektrickými bojlery, vytápění restaurace podlahové + 3x radiátor. K vytápění, ale i k přípravě jídel, možnost využití také prostorného moderního krbu na dřevo. V teplých dnech se nabízí otevření skleněných posuvných oken – zimní zahrady, která jsou situována směrem do centra města. Restaurace se nachází ve velmi vyhledávané lokalitě, blízko Technického muzea automobilů Tatra, nebo soukromého muzea automobilů OldTimer. Budova má také vlastní parkoviště, které umožňuje hostům restaurace bezproblémové parkování.

Více informací Vám rádi sdělíme u osobní, nezávazné prohlídky.

Do nájemního vztahu bude restaurace k dispozici od 1.1.2021.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat


Václav Varaďa
Telefon: 725 845 844

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
15705392
Počet zhlédnutí:
4 982 112x
Zhlédnutí detailu:
25 726x