Pronajem pivního baru – pivotéky

ObecPraha
Povaha inzerátupronájem
Druh objektukomerční prostory, části budov
Účel nemovitostirestaurace, bary
Stav nemovitostivelmi dobrý
Užitná plocha62 m²
Internet

Upozornění pro realitní kanceláře: Tento inzerent si výslovně nepřeje být kontaktován zprostředkovateli. Respektujte prosím jeho rozhodnutí a kontaktujte ho pouze pokud jste koncoví zájemci!

Ověříme dostupnost internetu
na vaší adrese

Cena:

neuvedeno

Popis:

Velmi atraktivní možnost pronájmu. Jedná se o pivní bar – pivotéku. Prostor prošel nákladnou rekonstrukcí a je zařízen špičkovými technologiemi, materiály a zařízením: nová vzduchotechnika, nový barový pult – ledničká pro 4 pivní sudy, 5 ledniček - vitrin pro láhvové pivo. Pivotéka o výměře 62 m² disponuje hlavní místností, kde je umístěn bar a posezení pro 12 hostů, dále další místnost pro 8 hostů. Bar je umístěn v oblasti s hustým zalidněním, vynikající dopravní dostupnost. V současné době je pivotéka v plném provozu. Pivotéka má vysoké hodnocení v sociálních sítích (Facebook, Google, etc). Odstupné za vybavení, zaběhnutý byznys a brand včetně přenechání FB/Instagram stránek.

Najemné 13000 Kč/měs.

Veškeré podmínky dle jednání s konkrétním zájemcem.

Doporučuji prohlídku toho nadstandardního baru

Tento inzerát byl inzerentem pozastaven, což znamená, že v tuto chvíli ho není možné kontaktovat. Zpravidla to značí, že má vážného zájemce o své zboží nebo je jeho zboží v tuto chvíli nedostupné. Je dost možné, že inzerát ještě obnoví, takže může být rozumné si tuto stránku přidat do oblíbených a čas od času ji zkontrolovat.

Oblast inzerce:

Praha

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

13666387

Počet zhlédnutí:

52 897x

Zhlédnutí detailu:

1 051x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 048 862 inzerátů