Prodej restaurace a RD 4+1 u Hodonína

ObecRohatec
UliceHodonínská
Povaha inzerátuprodej
Druh objektukomerční budovy, objekty
Účel nemovitostirestaurace, bary
Stav nemovitostidobrý
Užitná plocha454 m²
Internet

Ověříme dostupnost internetu
na vaší adrese

Cena:

1 990 000 Kč

Popis:

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme zprostředkování prodeje dvou nemovitostí. Rodinný dům 4+1 s garáží a komerční nemovitost - kompletně vybavená restaurace s velkou zahrádkou a dětským koutkem. Užitná plocha obou nemovitostí je 454 m². Vzhledem k lokalitě a dispozičnímu řešení lze nemovitosti využít ke spojení bydlení a podnikání, případně lze rodinný dům přebudovat na penzion, apod. Nemovitost se nachází v lokalitě Rohatec, 5 km od Hodonína.

První nemovitost určená k bydlení: jedná se o zděnou, nemovitost o velikosti 4+1, celková výměra pozemku 206 m², z toho zastavěná plocha a nádvoří 117 m², ostatní plocha 89 m². Dispoziční řešení: 1. PP: velké sklepní prostory s vinným sklepem. 1. NP: obývací pokoj, kuchyň, jídelna, pokoj, samostatná koupelna, toaleta a prostorná chodba. V mezipatře je z podesty schodiště vstup na balkon. 2.NP: dva pokoje se samostatnými vstupy, balkon přístupný z chodby. Bezproblémové parkování v garáži nebo 4 parkovací stání před domem.

Druhá nemovitost: jedná se o zděnou nemovitost, využívanou jako restaurace. Nad restaurací jsou velké půdní prostory předpřipravené pro výstavbu ubytovacích prostor. Celková výměra pozemku 760 m², z toho zastavěná plocha a nádvoří 386 m², zahrada 374 m². Situovaná za rodinným domem. Součástí restaurace je kompletně vybavená kuchyně, dvě prostorné místnosti, které jsou vybavené dřevěnými stoly, židlemi a dřevěnými dekoracemi, které dotváří příjemnou atmosféru. Tyto prostory lze propojit, případně se dají oddělit na místnost s barem a salónek. Francouzskými okny se vchází na rozlehlou zahrádku s pergolou porostlou plodící vinnou révou, se mnoha stylovými doplňky a dětským koutkem. Bezproblémové parkování zajišťují vybudovaná vlastní parkovací stání před domem.

Obě nemovitosti mají samostatné vstupy a navíc se dají procházet sklepním prostorem, případně se dají jednoduchou stavební úpravou propojit v přízemí RD. Obě nemovitosti jsou napojeny na všechny IS: elektřina 230 V, 400 V, obecní vodovod, plyn, veřejná kanalizace. Průkaz energetické náročnosti budovy G/-, při podpisu kupních smlouvy bude doložený energetický štítek.

Nemovitosti se nachází v srdci Rohatce, v blízkosti školy, školky, nákupního střediska. Obec je součástí IDS JMK, takže se zde nachází i autobusová a vlaková zastávka. V Rohatci je rovněž i letní kino. Autem se za 5 minut dostanete do centra Hodonína. Tato krásná vinařská oblast skýtá možnost mnohých výletů, ať už na kole nebo pěšky po vinařských stezkách. Postupně se opravuje Baťův kanál, kterým bude možno z Moravy od Hodonína přes Rohatec projíždět až do Napajedel.

Domluvte si se mnou prohlídku, rád Vám nemovitost předvedu. Zajistíme Vám nejvýhodnější financování.

Kontakt na makléře:

Bc. Zdeněk Mitana

604 189 918

zdenek.mitana@correctreal.cz

Inzerent:Correct Real Estate s.r.o.
Telefon:736 689 413
Telefon 2:730 511 960
Odkaz:http://www.correctreal.cz/nemovit..
Odpovědět na inzerát

Oblast inzerce:

Hodonín

Druh inzerátu:

firemní inzerce

Číslo inzerátu:

13707607

Počet zhlédnutí:

18 885x

Zhlédnutí detailu:

114x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 803 inzerátů