Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Nemovitost Průhonice

Povaha inzerátuprodej
Druh objektukomerční budovy, objekty
Účel nemovitostirestaurace, bary
Stav nemovitostidobrý
Internet

Ověříme dostupnost internetu
na vaší adrese

Cena:

780 000 Kč

Popis:

ELEKTRONICKÁ DRAŽBA proběhne dne 30.11.2017 od 11:00 na dražebním portálu www.drazby-exekutori.cz

Kontakt: kopecky@e-aukce.com

Nemovité věci se nachází při jihovýchodním okraji Prahy, v ulici U Motelu, na okraji souvisle zastavěné části obce. Konkrétně se jedná o poslední stavbu (před zpětným najetím na dálnici D1) po pravé straně na sjezdu z dálnice D1 k tenisové hale. Nemovité věci se nachází na okraji dnes již nefunkčního areálu s bývalým motelem. Příjezd autem je možný pouze sjezdem z dálnice D1, z pruhu vedoucího směrem na Prahu. Dále je areál přístupný pěší chůzí či na kole přes dendrologickou zahradu. Z inženýrských sítí jsou v místě k dispozici elektřina, vodovod, kanalizace a pravděpodobně také plyn. Objekt je napojen na všechny uvedené inženýrské sítě kromě plynu (nebyl zjištěn).

Objekt občanské vybavenosti č. p. 400, stojí na cizím pozemku (ve vlastnictví České republiky) - jedná se o samostatně stojící, přízemní, zděný objekt pravidelného obdélníkového tvaru s výběžkem (vstup) na východní straně, bez podsklepení, který byl postaven za účelem provozování restaurace. Objekt má 2 vstupy

– jeden služební a druhý pro veřejnost. Dále je možný východ francouzskými okny na terasu na pozemku u objektu. Střecha je sedlová s vikýři. Stavba stojí na cizím pozemku, který je stejně jako nejbližší sousední pozemky ve vlastnictví České republiky.

Objekt se skládá ze vstupního zádveří, ze kterého je vstup dveřmi na dámské a pánské WC s předsíňkou, a navazuje na něj prostor restaurace. Z restaurace je možný východ francouzskými okny na terasu na terénu a dále odtud vedou dveře do kuchyně. Na kuchyň navazuje chodba, ze které vedou dveře na WC pro personál

s předsíňkou a také ven na pozemek. Počet podlaží: 1 nadzemní podlaží + půda. Konstrukční provedení: objekt zděný, stropy dřevěné trámové, střecha sedlová s 2 vikýři, krov dřevěný, omítka vápenná hrubá či dřevěný obklad palubkami, vstupní dveře dřevěné, okna dřevěná zdvojena, zabezpečovací systém není proveden. Interiér: vápenocementové omítky, dřevěné podbití stropů či SDK podhledy, obklady keramické, žebřík na půdu, dveře dřevěné hladké, podlahy keramické dlažby, vytápění ústřední – elektrokotel, ohřev vody elektrický bojler, standardní hygienické zázemí, vzduchotechnika v kuchyni.

Dle územního plánu obce Průhonice se oceňované pozemky nachází v území vymezeném jako „OM-1“ – komerční zařízení malá a střední. Jedná se o plochy mimo centrum obce, stabilizované i navrhované, určené pro malé a střední obchody, administrativu, ubytování a služby podle příslušných funkčních a prostorových regulativů.

Zastavěná plocha: 133 m2

Obestavený prostor: 544 m3

Podlahová plocha: 90,5 m2

Inzerent:Dominika Pisková
Telefon:225 020 500
Odpovědět na inzerát

Oblast inzerce:

Praha

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

13265813

Počet zhlédnutí:

30 618x

Zhlédnutí detailu:

793x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 935 inzerátů