Nemovitost Průhonice

Povaha inzerátuprodej
Druh objektukomerční budovy, objekty
Účel nemovitostirestaurace, bary
Stav nemovitostidobrý
Internet

Ověříme dostupnost internetu
na vaší adrese

Cena:

780 000 Kč

Popis:

ELEKTRONICKÁ DRAŽBA proběhne dne 30.11.2017 od 11:00 na dražebním portálu www.drazby-exekutori.cz

Kontakt: kopecky@e-aukce.com

Nemovité věci se nachází při jihovýchodním okraji Prahy, v ulici U Motelu, na okraji souvisle zastavěné části obce. Konkrétně se jedná o poslední stavbu (před zpětným najetím na dálnici D1) po pravé straně na sjezdu z dálnice D1 k tenisové hale. Nemovité věci se nachází na okraji dnes již nefunkčního areálu s bývalým motelem. Příjezd autem je možný pouze sjezdem z dálnice D1, z pruhu vedoucího směrem na Prahu. Dále je areál přístupný pěší chůzí či na kole přes dendrologickou zahradu. Z inženýrských sítí jsou v místě k dispozici elektřina, vodovod, kanalizace a pravděpodobně také plyn. Objekt je napojen na všechny uvedené inženýrské sítě kromě plynu (nebyl zjištěn).

Objekt občanské vybavenosti č. p. 400, stojí na cizím pozemku (ve vlastnictví České republiky) - jedná se o samostatně stojící, přízemní, zděný objekt pravidelného obdélníkového tvaru s výběžkem (vstup) na východní straně, bez podsklepení, který byl postaven za účelem provozování restaurace. Objekt má 2 vstupy

– jeden služební a druhý pro veřejnost. Dále je možný východ francouzskými okny na terasu na pozemku u objektu. Střecha je sedlová s vikýři. Stavba stojí na cizím pozemku, který je stejně jako nejbližší sousední pozemky ve vlastnictví České republiky.

Objekt se skládá ze vstupního zádveří, ze kterého je vstup dveřmi na dámské a pánské WC s předsíňkou, a navazuje na něj prostor restaurace. Z restaurace je možný východ francouzskými okny na terasu na terénu a dále odtud vedou dveře do kuchyně. Na kuchyň navazuje chodba, ze které vedou dveře na WC pro personál

s předsíňkou a také ven na pozemek. Počet podlaží: 1 nadzemní podlaží + půda. Konstrukční provedení: objekt zděný, stropy dřevěné trámové, střecha sedlová s 2 vikýři, krov dřevěný, omítka vápenná hrubá či dřevěný obklad palubkami, vstupní dveře dřevěné, okna dřevěná zdvojena, zabezpečovací systém není proveden. Interiér: vápenocementové omítky, dřevěné podbití stropů či SDK podhledy, obklady keramické, žebřík na půdu, dveře dřevěné hladké, podlahy keramické dlažby, vytápění ústřední – elektrokotel, ohřev vody elektrický bojler, standardní hygienické zázemí, vzduchotechnika v kuchyni.

Dle územního plánu obce Průhonice se oceňované pozemky nachází v území vymezeném jako „OM-1“ – komerční zařízení malá a střední. Jedná se o plochy mimo centrum obce, stabilizované i navrhované, určené pro malé a střední obchody, administrativu, ubytování a služby podle příslušných funkčních a prostorových regulativů.

Zastavěná plocha: 133 m2

Obestavený prostor: 544 m3

Podlahová plocha: 90,5 m2

Tento inzerát byl inzerentem pozastaven, což znamená, že v tuto chvíli ho není možné kontaktovat. Zpravidla to značí, že má vážného zájemce o své zboží nebo je jeho zboží v tuto chvíli nedostupné. Je dost možné, že inzerát ještě obnoví, takže může být rozumné si tuto stránku přidat do oblíbených a čas od času ji zkontrolovat.

Oblast inzerce:

Praha

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

13265813

Počet zhlédnutí:

30 618x

Zhlédnutí detailu:

834x

Galerie TOP inzerátů - Komerční reality

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 048 948 inzerátů