Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Slovinsko - Triglavský národní park prodame

Ověříme dostupnost internetu
na vaší adrese

Cena:

neuvedeno

Popis:

Kvůli odchodu do penze prodáme náš obchod - dům se 7 apartmány + firmu (V úvahu přichazí i možnost výměny nemovitosti protiúčtem s doplatkem - soukromý menší domek: lokalita okolí Prahy (předměstí Praha 4),Praha-západ).

Dům se nachází v jedné z nejlepších oblastí ve Slovinsku, kde je více jak 280 slunečních dní v roce. Nacházíme se v Triglavském národním parku přímo pod nejvyšší horou Julských Alp - Triglav 2864 m. Naše vesnice a náš dům jsou v nadmořské výšce 752m a v oblasti odkud je nejlepší východisko na tury do Julských Alp. Od Kranjske Gory jsme vzdáleni 13 km, od Bledu 22 km (což jsou nejznámější turistické kraje ve Slovinsku).

Dvě hlavní sezony - léto a zima - což jsou dobré podmínky pro práci v turismu.

Dům má - 7 turistických apartmánů, které jsou plně vybaveny - každý má vlastní kuchyň, koupelnu+WC, ložnici, přípojení na internet - kabel a whirless. Některé z nich (4) mají také velký balkon, ze kterého je jeden z nejlepších výhledů na Julské Alpy včetně Triglavu (viz foto). V přízemí je nová terasa a sauna. Kromě toho je zde také menší apartmán - studio, kde bydlíme. Ten může být bydlením též pro budoucí majitele. Tento obchod je ideální pro mladší pár, který má rád kromě hor a přírody také kontakt a kumunikaci s lidmi.

Před domem je velké uzavřené parkoviště pro cca 8 automobilů + zelené plochy. V posledních letech jsme udělali pár větších obnovujících prací, tak že je dům ve velmi dobrém stavu. Pár příkladů: v roce 2005 jsme vyměnili podlahovou krytinu ve všech apartmánech , v roce 2006 jsme instalovali solární systém na teplou vodu a vyměnili kotel, v roce 2007 jsme vyměnili všechny okna a dveře a nově natřeli fasádu, v roce 2008 postavili zimní zahradu a udělali terasu před domem, v roce 2009 jsme nově vymalovali celý dům a vyměnili dlažbu na balkonech, v roce 2010 jsme vyměnili střechu a dodali další kolektory, v roce 2013 jsme instalovali teplotní čerpadlo (voda-vzduch).

Naši B2B partneři jsou: Booking, TripAdvisor, FlipKey, Airbnb, HouseTrip, Wimdu, B&B, Hostelworld, Hostels,....S dobrou prací a organizací můžete očekávat návrat investice v cca +/- 10 do 15 letech.

O prodej prostřednictvím realitní kanceláře, nemáme zájem! Dekujeme.

(Poznámka: tady neni otazka, zda dum prinaši penize, otazka je, kolik prace a energie je novy majitel pripraven vložit, zda chce aby se mu jeho investice vratila v 7,10, 15, 20 letech nebo dele. Naše apartmany jsou zaregistrovany na všech mezinarodnich online portalech, ktere umoznuji zaplneni kapacit

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

firemní inzerce

Číslo inzerátu:

7135039

Počet zhlédnutí:

81 085x

Zhlédnutí detailu:

4 187x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 764 inzerátů