Home Nemovitosti, reality Zahraniční reality Reality v zahraničí Egypt - 3+kk v centru Hurghady, 300m od pláže Seagull - CZEC
Je nám líto, ale tenhle inzerát již není aktuální.

Egypt - 3+kk v centru Hurghady, 300m od pláže Seagull - CZEC

Celá ČR
8. 3. 2021 - 11:33
1 072 000 Kč
Prodávající

Popis

Egypt - Hurghada centrum - lokalita Sakkala. Nový apartmánový dům se nachází přímo v samotném centru Hurghady a to jen 300 metrů od známého hotelu Seagull a třídy Sheraton Road, která je plná obchodů, butiků, barů, restaurací a pláží. Vše naleznete v pěší dostupnosti a nemusíte nikdy používat taxi ani bus, mimo cesty na letiště, které je vzdálené pouhých 10 minut jízdy.

Dům se nachází přímo naproti domu Czech House 1, který byl naší společností prodán před téměř 10 lety a je tak dalším pokračováním. Na rozdíl od Czech House 1 jsou zde pouze velké apartmány 3+kk a všechny apartmány mají balkon. Apartmány jsou standardně nevybavené, nebo si můžete zakoupit apartmán vybavený moderním nábytkem (viz. foto).

Dům má celkem 5 podlaží s 24 apartmány. Na každém podlaží jsou 4 apartmány. 2 mají výhled na stranu kde je vstup do domu (vetší balkony) a 2 mají výhled na opačnou stranu (balkony menší než na přední straně). Ve spodním podlaží se nacházejí apartmány bez balkonu, které vám rádi nabídneme na dotaz. V domě bude vybudován výtah.

Služby a přednosti domu: Následný pronájem zakoupených apartmánů prostřednictvím naší společnosti, Čeští sousedé, možnost příjmu CZ a SK TV satelitní televize, možnost užívání hotelové pláže nejbližšího hotelu Seagull (za poplatek), který se nachází pouhých 300 metrů od domu, možnost užívání veřejně přístupné pláže, velká společná střešní terasa, 10 let stavební záruka, jen 10 minut od letiště, výtah, internetové a telefonní rozvody, správa domu naší společností. Roční poplatek: 7 USD / m2/ rok (zahrnuje: elektřinu ve společných prostorách, celkovou údržbu společných prostor, denní sběr odpadu, údržba výtahu).

Apartmán 3+kk 72m2 (byt 60m2) přední strana: obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 ložnice, koupelna se sprchovým koutem a wc, terasa +druhý malý balkon. Možnost zakoupení kompletního nábytku včetně spotřebičů. Cena 715.000 EGP (cca 1.072.000 Kč).

Platební plán: 10% při rezervaci, 80% při podpisu smlouvy, 10% při převzetí.

Egypt - 3+kk v centru Hurghady, 300m od pláže Seagull - CZEC

Zavřít Zavřít
Prodávající
EUROCONT REALITY
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!