Kategorie
Home Nemovitosti, reality Zahraniční reality Reality v zahraničí Hledáte investici s dobrym výnosem?

Hledáte investici s dobrym výnosem?

Celá ČR
18. 4. 2021 - 13:08
14 700 000 Kč

Popis

Hledáte investici s dobrym výnosem? Nabízíme ke koupi zavedený penzion s ubytováním ve Slovinsku v Julskych Alpach .

Priklad mesicniho obratu pri plne obsazenosti domu = od 23.400 € do 27.600 € (dle aktualniho ceniku a počtu rezervovanych noci)

Jelikož dům funguje na sluneční energii jsou měsíční výdaje minimální. (elektrika, teplá voda, vytápění = bez výdajů) 
Naše prodejní netto cena je 580.000 €.  

Ideální k podnikání v turistickém ruchu.
Prodáme dům se 7 apartmány s firmou s.r.o.
Náš dům se nachází v jedné z nejlepších oblastí ve Slovinsku, kde je více jak 280 slunečních dní v roce, v Triglavském národním parku přímo pod nejvyšší horou Julských Alp - Triglav 2864 m. Náš dům je v nadmořské výšce 752 m a v oblasti odkud je nejlepší východisko na tury do Julských Alp. Od Kranjske Gory jsme vzdáleni 13 km, od Bledu 22 km.
Dům má 7 plně vybavených apartmánů: každý má vlastní kuchyň, koupelnu + WC, ložnici (studia - obývací prostor), přípojení na internet. Čtyři apartmány mají velký balkon, ze kterého je jeden z nejlepších výhledů na Julské Alpy včetně Triglavu. V přízemí je terasa, a menší apartmán - studio, kde bydlíme (kuchyň, obývací prostor, zimní terasa, koupelna + WC, sauna, kotelna, špajza). Před domem je velké uzavřené parkoviště pro cca 8 automobilů + zelené plochy.
V posledních letech jsme udělali pár větších obnovujících prací - dům je ve velmi dobrém stavu. Pár příkladů: vyměnili jsme podlahovou krytinu ve všech apartmánech , instalovali solární systém na teplou vodu a vyměnili kotel, zaměnili jsme všechny okna a dveře a nově natřeli fasádu, postavili zimní zahradu a udělali terasu před domem, vyměnili dlažbu na balkonech, střechu a dodali další kolektory, instalovali tepelné čerpadlo (voda-vzduch), dělali jsme úpravy v apartmánech: nově vymalováno, nové postele a matrace, nové ledničky, nová LED světla, nové skříňky... V roce 2019 jsme instalovali sluneční elektrárnu - 11,1 Kw a vyměnili všechny vnitřní dveře v 6 apart

Základní údaje

Oblast inzerce
Celá ČR
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
63193274222547285954
14 700 000 Kč

Hledáte investici s dobrym výnosem?

Zavřít Zavřít
Prodávající
Radka Osredkar Novakova
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!