Home Nemovitosti, reality Zahraniční reality Reality v zahraničí EcoBungalov v Chorvatsku u moře
Je nám líto, ale tenhle inzerát již není aktuální.

EcoBungalov v Chorvatsku u moře

Drage
20. 9. 2023 - 08:38
V textu
Prodávající

Popis

Nabízím na prodej bungalov. č. 57 v resortu Buqez v Chorvatsku, Drage, Pakoštane / střední Dalmacie/ www.buqezholiday.cz

Bungalov je vzdálen cca 70m od pláže z malých kamínků a pozvolným vstupem do vody. Tato pláž má i svojí variantu pro nejmenší děti. Kousek vedle je malá marina pro možnost kotvení lodí.

Buqez je oplocený resort se "soukromou" pláží . Bungalovy přímo u moře jsou z důvodů současné chorv. legislativy považovány za mobilní na pronajatém pozemku / zbývající doba nájmu činí právě ještě 14 let s další možností prodloužení./ Bungalov je v osobním vlastnictví, byl postaven a vybaven loni v létě, terasy a další vybavení a příslušenství jsou vybudovany letos v předjaří .

V resortu se nachází početná česko-slovenská komunita, dále pak hodně němci, rakušané, holanďané ,slovinci, chorvaté a další. Dále je zde recepce sloužící pro účely pronájmů hostům a plážový bar. Kolem resortu je celkem slušná infrastruktura s mnoha možnostmi jak nákupů, tak zábavy.

Bungalov může sloužit jednak k vlastní rekreaci, ale též jako investice na další pronájem s již tvořící se vlastní klientelou. V bungalovu je veškeré vybavení k okamžité možnosti pobytu.

Bungalov je od prvopočátku finančně soběstačný co se týče výnosů z pronájmu proti nákladům na provoz. Ačkoliv je úplně nový a pro hosty nezaběhlý byl letos již lehce v plusu.

Na výše uvedeném webu jsou patrny ceny za pronájem, kolik bylo komerčních nájmů jakožto i další důležité informace.

Další informace se pro případné zájemce dají snadno nálezt na webových vyhledávačích , nebo Bookingu při zadání slov : Buqez, Oikos Buqez
Vice po telefonu nebo osobně. www.buqezholiday.cz

Cena je 200 000,- Euro

EcoBungalov v Chorvatsku u moře

Zavřít Zavřít
Prodávající
Roman Komrska
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!