Kategorie
Home Nemovitosti, reality Zahraniční reality Reality v zahraničí Dům se zahradou k trvalému bydlení ve Španělsku na prodej

Dům se zahradou k trvalému bydlení ve Španělsku na prodej

Sant Joan d'Alacant
10. 6. 2022 - 11:23
4 500 000 Kč
Prodávající

Popis

Lokalita
Parcela o velikosti 895m2 se nachází ve Val del Sol (=Sluneční údolí). Toto údolí je na území obce Mutxamel, v blízkosti města Alicante.

Dům a parcela
Dům byl konstruován v r. 1990. Zastavěná plocha je 109,35 m2. Dům obsahuje obývací pokoj, 3 ložnice, kuchyň, koupelnu, předsíň a krytou terasu. Vchody do domu jsou dva: jeden přes kuchyň, druhým lze vycházet ze salonu přes terasu přímo do zahrady. V dodmě je velice kvalitní pitná voda, což není všude ve Španělsku obvyklé. Dům je klimatizován. Klimatizaci obstarává tepelný výměník, který slouží jak k ochlazování vnitřního prostoru, tak i k jeho ekonomickému vytápění v zimním období. Výměra zastavěné plochy je 109.35m2.

Zahrada
Zahrada je osázena vzrostlými středomořskými dřevinami . Na zahradě byl před 20 lety vyset trávník, který však v důsledku suchého klimatu časem natolik utrpěl, že bude nutné jej obnovit nebo nahradit. Na fotografiích uvidíte nádherné třicetileté palmy. Ty nám ale v poslední době nadělaly hodně starostí. Oblast byla před několika lety zasažena hmyzem (pico rojo), který ničí vzrostlé palmy. I na našem pozemku k tomu bohužel došlo. Navíc, současný majitel, pro velké časové zaneprázdnění, nemohl dát zahradě potřebnou péči, a tak bude nutno zahradu z velké části obnovit.

Klima
Klima je subtropické. Letní počasí trvá od května do října. Měsíce listopad a prosinec bývají teplé (denní teploty dosahují často až 25°C). Nejkrásnějšími měsíci jsou obvykle únor, březen a duben. Počasí v tomto období lze srovnat s typickým květnovým počasím v Čechách. Přímořská část provincie Alicante je považována za nejideálnější klimatickou oblast v celé Evropě .

Velice výhodná investice. Reality ve Španělsku jsou velice žádány a jejich cena neustále roste.

Podrobnější informace najdete zde:
https://docs.google.com/document/d/e/2PACX-1vThCNWohsr1UyWYZz8bIfEJ6wdxQhdpYVF6D5K-9x-_kgENo8LYHZlpE8JuJbUo_9zUpxoU3WQ1C_hf/pub

Základní údaje

Oblast inzerce
Sant Joan d'Alacant
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
43591234619372695536
4 500 000 Kč
Prodávající

Dům se zahradou k trvalému bydlení ve Španělsku na prodej

Zavřít Zavřít
Prodávající
Vaclav Vitous
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!